У ПОЛОННОМУ ВИЗНАЧИЛИСЯ ПЕРЕМОЖЦІ ТРЕТЬОГО КОНКУРСУ МІКРОГРАНТІВ 

Цього року за кошти народного депутата України Романа Мацоли на території Полонського району будуть реалізовані 16 проектів, які перемогли у Третьому конкурсі мікрогрантів.

Визначав переможців – спеціальний грантовий комітет. До його складу увійшли самі учасники конкурсу-керівники проектів, які разом зі своєю командою відвідали тренінги зі сталого розвитку громад та написали власний проект. Вибирали кращі проекти враховуючи їх актуальність, унікальність, цінність для громади та користь для максимальної кількості мешканців регіону.

Відтак цього року за кошти Третього конкурсу мікрогрантів «Інституту солідарності громад Романа Мацоли» у Понінці буде відкрито унікальну «Алею Закоханих» – культурне місце для відпочинку та проведення дозвілля мешканців громади, а також реєстрації шлюбів закоханих пар. 

 

У Полонному сучасну зону відпочинку облаштують по вулиці Декабристів, у місті також встановлять унікальну історичну модель «Ідеальне місто» та відкриють при дошкільному закладі №2 – розвивально-корекційний центр.

У Полонському районі за грантові та спонсорські кошти буде встановлено ігровий майданчик на території навчально-виховного комплексу села Червоне, спортивно-ігровий майданчик у дошкільному навчальному закладі «Журавлик» села Новоселиця та дитячий ігровий майданчик в селі Черніївка.

В Полонському будинку культури до Дня міста закуплять нові завіси для сцени, а рятувальна служба на воді отримає гідрокостюми, що дасть можливість гарантувати мешканцям безпечний та комфортний відпочинок у пляжній зоні.  

За кошти народного депутата Романа Мацоли цього року також придбають додаткове спорядження для Полонської станції юних туристів «Обрій». А на території Полонської школи №4 з`явиться криниця. Її вода втамовуватиме спрагу учнів та покращить якість їжі, яку готують в їдальні школи.  

У селі Новоселиця замінять вікна у спортивному залі, а в місцевій школі буде обладнано спеціальний хореографічний клас. Таким чином близько сотні дітей Полонщини зможуть круглорічно займатися спортом та танцями.

За результатами засідання грантового комітету переможцями конкурсу також стали проекти: «Центр розвитку дитини «Острівок щастя», «Зростаймо духовно у теплому храмі» та «Видання книги «Полонщина. Край і люди».

Приємно те, що до реалізації проектів-переможців також долучаються органи місцевого самоврядування та місцеві підприємці. Така підтримка є свідченням того, що під час конкурсу відібрано справді найкращі та найнеобхідніші проекти для громади. Тож окрему подяку за небайдужість до думки своїх громад ГО «Інститут солідарності громад Романа Мацоли» висловлює голові Полонської міської об`єднаної територіальної громади Скримському Ф.Ф., голові Понінківської селищної ради Матвіїв Г.Г. В цьому якраз і є суть децентралізації. Адже ніхто краще не знає і не розуміє потреб мешканців громад, окрім самих мешканців.

Зазначу, цього року, Третій конкурс мікрогрантів ГО «Інститут солідарності громад Романа Мацоли» проводила в рамках «Програми розвитку громад» у співпраці з ГО «Фонду сталого розвитку «Стара Волинь» Протягом двох місяців кращі тренери навчали понад півтисячі ініціативних мешканців регіону писати грантові проекти, правильно оцінювати ресурси своєї громади та розумно планувати вирішення нагальних проблем.

В рамках конкурсу у Полонному, Шепетівці, Славуті, Ганнополі та Грицеві відбулося 25 тренінгів. На втілення у життя найкращих проектів, створених в рамках цього навчання, «Інститут солідарності громад Романа Мацоли» передбачив 1 000 000 гривень. 

Володимир Мельничук

07/12
Від вашої компетентності та відповідальності залежить рівень розвитку громади. Від…
06/12
Щоденно понад 200 тисяч з вас захищають Україну на передовій,…
05/12
Останні 5 років для українців - це особливе свято. Саме…
21/11
21 листопада - День Свободи та Гідності, як згадка про…
17/11
Шановні працівники сільського господарства! У день вашого професійного свята бажаю…
09/11
Щиро вітаю з професійним святом усіх діячів культури, працівників будинків…
12/10
Щиро вітаю зі святом усіх мешканців міста! Бажаю кожному з…
06/10
Вчити дітей - це не просто ваша робота, це стиль…

Популярні новини