РОМАН МАЦОЛА – НАЙАКТИВНІШИЙ ЗАКОНОТВОРЕЦЬ

Народного депутата України Романа Мацолу, який представляє у Верховній Раді мешканців Полонського, Славутського та Шепетівського районів, визнано найбільш плідним депутатом травня. Відповідний рейтинг склав головний сайт про політиків «Слово і Діло».

За інформацією сайту – у травні у Верховній Раді зареєстровано 104 законопроекти, 10 з яких – внесені Романом Мацолою.

Також, за інформацією журналістів, у попередньому місяці народний депутат виніс на розгляд парламенту 9 законопроектів. Таким чином Роман Мацола другий місяць поспіль входить в трійку депутатів-лідерів, які подали найбільше законопроектів у Верховній Раді.

Нагадаємо, роботу народного депутата постійно досить високо оцінюють громадські аналітики. Так, за результатами досліджень Громадянської мережі “ОПОРА”, Роман Мацола три місяці поспіль очолює рейтинг мажоритарних депутатів, за кращу роботу в окрузі.

Це й не дивно, адже Роман Миколайович постійно працює, об’їздив практично кожну громаду, залучає кошти на соціальні проекти як з державного бюджету так і від приватних інвесторів, допомагає організовувати навчання, підтримує спорт та талановиту молодь.

А головне – Роман Мацола особистим прикладом показує, що депутат – це найнятий виборцями працівник у найвищому законодавчому органі України, який трудитися на благо людей, та робить усе від нього залежне, аби їм жилося краще.

Детальніше з результатами дослідження сайту «Слово і Діло» можна ознайомитись за посиланням: https://www.slovoidilo.ua/2017/06/02/infografika/polityka/vyznacheni-najbilsh-plidni-deputaty-frakcziyi-verxovnoyi-rady-travni

12/10
Щиро вітаю зі святом усіх мешканців міста! Бажаю кожному з…
06/10
Вчити дітей - це не просто ваша робота, це стиль…
21/09
Щиро вітаю кожного, хто народився, жив, живе чи працює у…
01/09
Бажаю у цей день усім учням, а особливо першокласникам, їх…
24/08
Сердечно вітаю вас з найбільшим святом українців! День Незалежності є…
26/07
Впродовж 5 років я намагався пояснити усім, і це моя…
11/07
Сьогодні у другому читанні було ухвалено проект Виборчого кодексу, який…
05/07
Завдяки прийнятим Верховною Радою законам з 2017 року в Україні…
03/07
Сьогодні під час засідання Комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної…
01/07
“Нам вдалося добитися перших результатів. Після моїх неодноразових прохань, а…

Популярні новини