РОМАН МАЦОЛА – НАЙАКТИВНІШИЙ ЗАКОНОТВОРЕЦЬ

Народного депутата України Романа Мацолу, який представляє у Верховній Раді мешканців Полонського, Славутського та Шепетівського районів, визнано найбільш плідним депутатом травня. Відповідний рейтинг склав головний сайт про політиків «Слово і Діло».

За інформацією сайту – у травні у Верховній Раді зареєстровано 104 законопроекти, 10 з яких – внесені Романом Мацолою.

Також, за інформацією журналістів, у попередньому місяці народний депутат виніс на розгляд парламенту 9 законопроектів. Таким чином Роман Мацола другий місяць поспіль входить в трійку депутатів-лідерів, які подали найбільше законопроектів у Верховній Раді.

Нагадаємо, роботу народного депутата постійно досить високо оцінюють громадські аналітики. Так, за результатами досліджень Громадянської мережі “ОПОРА”, Роман Мацола три місяці поспіль очолює рейтинг мажоритарних депутатів, за кращу роботу в окрузі.

Це й не дивно, адже Роман Миколайович постійно працює, об’їздив практично кожну громаду, залучає кошти на соціальні проекти як з державного бюджету так і від приватних інвесторів, допомагає організовувати навчання, підтримує спорт та талановиту молодь.

А головне – Роман Мацола особистим прикладом показує, що депутат – це найнятий виборцями працівник у найвищому законодавчому органі України, який трудитися на благо людей, та робить усе від нього залежне, аби їм жилося краще.

Детальніше з результатами дослідження сайту «Слово і Діло» можна ознайомитись за посиланням: https://www.slovoidilo.ua/2017/06/02/infografika/polityka/vyznacheni-najbilsh-plidni-deputaty-frakcziyi-verxovnoyi-rady-travni

07/12
Від вашої компетентності та відповідальності залежить рівень розвитку громади. Від…
06/12
Щоденно понад 200 тисяч з вас захищають Україну на передовій,…
05/12
Останні 5 років для українців - це особливе свято. Саме…
21/11
21 листопада - День Свободи та Гідності, як згадка про…
17/11
Шановні працівники сільського господарства! У день вашого професійного свята бажаю…
09/11
Щиро вітаю з професійним святом усіх діячів культури, працівників будинків…
12/10
Щиро вітаю зі святом усіх мешканців міста! Бажаю кожному з…
06/10
Вчити дітей - це не просто ваша робота, це стиль…

Популярні новини