Роман Мацола найкращий за роботою в окрузі

Та посідає загальне третє місце у квітневому дослідженні Громадянської мережі “ОПОРА”.

За результатами складеного незалежними активістами рейтингу роботи 88 народних депутатів, обраних до Верховної Ради України за можоритарними округами, Роман Мацола у квітні 2017 року посів підсумкове 3-тє місце.

Рейтинг складається з двох частин, досліджується, зокрема, законодавча робота (подання законопроектів, депутатських запитів та звернень, відвідування засідань та комітетів тощо) та праця в округах (зустрічі з представниками місцевої влади, вирішення проблем громадян конкретної території, особистий прийом виборців тощо).

І хоча Роман Мацола лише перший раз в парламенті, але його роботу незалежні аналітики постійно оцінюють досить високо. Нагадаємо, що за результатами лютневого та березневого досліджень депутат від Полонщини, Славутчини та Шепетівщини взагалі був визнаний найкращим. 

Детальніше з результатами дослідження “опорівців” можна ознайомитись за наступним посиланням https://rada.oporaua.org/analityka/rejtingi/13872-reitynhy-diialnosti-88-deputativ-mazhorytarnykiv-za-kviten-2017-roku