Роман Мацола відвідав Славутчину

Поки у Верховній Раді немає пленарних засідань народний депутат Роман Мацола працює у себе на окрузі.

У середу обранець провів цілий ряд робочих зустрічей на Славутчині. Спілкуючись з громадою села Жуків народний депутат прозвітувався про роботу у 2016 році, а також відповів на питання мешканців щодо політичної та економічної ситуації в Україні.

На зустрічі також поговорили про важливі законопроекти, які зараз готуються до прийняття у Верховній Раді, зокрема про передачу населеним пунктам земель поза їх межами.

У селі Губельці на зустріч з Романом Мацолою, окрім місцевих мешканців, прийшли також жителі с.Волиці. Прозвітувавши про зроблене Роман Миколайович закликав місцеву громаду скористатися можливістю долучитися до третього конкурсу мікрогрантів, який нині оголошує його громадська організація. Ця програма передбачає співфінансування соціально важливих проектів на Славутчині, Полонщині та Шепетівщині. Роман Мацола залучив на ці потреби від приватного бізнесу 1 мільйон гривень. Також люди говорили з депутатом про соціально-економічний розвиток двох населених пунктів та допомогу неповносправним дітям, які потребують особливого догляду.

Наступна зустріч відбулася у селі Перемишель. У всіх населених пунктах Роман Мацола запитував у селян їх позицію щодо створення в Україні ринку землі. Серед громади одностайної думки у цьому питанні ще немає, очевидно необхідно більше інформації.

Роман Миколайович запевнив, що в роботі у Верховній Раді враховуватиме думки почуті на зустрічах у селах Славутчини.

07/12
Від вашої компетентності та відповідальності залежить рівень розвитку громади. Від…
06/12
Щоденно понад 200 тисяч з вас захищають Україну на передовій,…
05/12
Останні 5 років для українців - це особливе свято. Саме…
21/11
21 листопада - День Свободи та Гідності, як згадка про…
17/11
Шановні працівники сільського господарства! У день вашого професійного свята бажаю…
09/11
Щиро вітаю з професійним святом усіх діячів культури, працівників будинків…
12/10
Щиро вітаю зі святом усіх мешканців міста! Бажаю кожному з…
06/10
Вчити дітей - це не просто ваша робота, це стиль…

Популярні новини