ВОНИ ВОЮВАЛИ ЗА УКРАЇНУ

З кожним роком, на жаль, все менше і менше лишається ветеранів Другої світової війни, які воювали проти нацизму та захищали нашу землю від загарбників. Тому ми маємо з особливою шаною ставитись до тих, хто ще поруч з нами.

10 березня в міському Будинку культури відбулися урочистості з нагоди 30-ї річниці створення Полонської районної організації ветеранів України. Захід розпочався з покладання квітів до пам’ятників полеглим солдатам та хвилиною мовчання. Звертаючись до присутніх, голова ветеранської організації Венедикт Романович Куценко розповів про великий пласт роботи, який їх ветеранам  вдалося зробити впродовж цих років. За активну громадську роботу та небайдужість до проблем ветеранів, з ініціативи та за дорученням народного депутата України Романа Мацоли, Венедикта Романовича було нагороджено пам’ятною медаллю до 25 річниці Незалежності України. За словами народного обранця держава та громадяни повинні завжди з пошаною ставитися до своїх захисників, як ветеранів, так і тих, хто сьогодні боронить нашу Незалежність на сході.

Участь у заходах взяли також заступник голови РДА Олександр Вощатинський, помічник-консультант народного депутата України Романа Мацоли Наталя Ксьонзик, голови первинних ветеранських організацій району, сільські голови, старости сіл, депутати місцевих рад, керівники структурних підрозділів адміністрації, представники громадських організацій, молодь.

Наталя Ксьонзик

12/10
Щиро вітаю зі святом усіх мешканців міста! Бажаю кожному з…
06/10
Вчити дітей - це не просто ваша робота, це стиль…
21/09
Щиро вітаю кожного, хто народився, жив, живе чи працює у…
01/09
Бажаю у цей день усім учням, а особливо першокласникам, їх…
24/08
Сердечно вітаю вас з найбільшим святом українців! День Незалежності є…
26/07
Впродовж 5 років я намагався пояснити усім, і це моя…
11/07
Сьогодні у другому читанні було ухвалено проект Виборчого кодексу, який…
05/07
Завдяки прийнятим Верховною Радою законам з 2017 року в Україні…
03/07
Сьогодні під час засідання Комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної…
01/07
“Нам вдалося добитися перших результатів. Після моїх неодноразових прохань, а…

Популярні новини