Роман Мацола турбується про сільські школи

Двісті тисяч гривень вдалося залучити народному депутату  України з коштів державного бюджету на енергозберігаючі заходи у школі с.Хутір, що на Шепетівщині. Ремонтні роботи закінчили наприкінці минулого року, а нині Роман Миколайович та в.о. голови Шепетівської РДА Віталій Янушевський особисто ознайомились з результатами. Також Роман Мацола зустрівся з громадою села Корчик, де є нагальна потреба у добудові школи.

За виділені кошти у хутірській школі були встановлені сучасні енергозберігаючі вікна. Це дасть змогу підвищити комфортність перебування у навчальному закладі та зекономити бюджетні кошти на закупівлі енергоресурсів.

За словами Романа Мацоли, він радий, що у минулому році на соціально-економічний розвиток Шепетівщини з державного бюджету вдалося залучити понад 8,4 млн.грн. Особливо тішить той факт, що значна частина цих коштів витрачена на об’єкти, якими користуються діти, зокрема дитяче відділення лікарні, а також школи та садочки. «Це інвестиція у майбутнє», – наголошує Роман Миколайович.

Принагідно Роман Мацола поспілкувався з учителями та представниками учнівського самоврядування Хутора. Обговорили актуальні проблеми українського сьогодення:  війна на сході, реформи та підвищення якості життя. Відзначимо, що Роман Миколайович постійно працює на окрузі, а допомога сільським школам серед пріоритетів його роботи. Так, нещодавно команда депутата організувала кілька поїздок освітян та працівників культури з Хмельниччини на семінари до Львова. Серед учасників були і двоє вчителів з Хутора, які, принагідно, подякували депутату за надану можливість підвищити свою кваліфікацію.

Після візиту до Хутора Роман Мацола зустрівся з громадою села Корчик. Тут люди хочуть добудувати школу на майже 200 учнів. Роман Миколайович всіляко підтримує цю ідею, а серед можливих джерел фінансування бачить Державний фонд регіонального розвитку. Відповідний проект, за словами Віталія Янушевського, підтримує і районна влада. Є надія, що об’єднання зусиль громади, місцевої влади та народного депутата принесуть позитивний результат.

Цього дня Роман Миколайович також провів особистий прийом виборців на Славутчині, після чого відбув до Києва, де у вівторок розпочалися пленарні засідання Верховної Ради України.

Світлана Климович

12/10
Щиро вітаю зі святом усіх мешканців міста! Бажаю кожному з…
06/10
Вчити дітей - це не просто ваша робота, це стиль…
21/09
Щиро вітаю кожного, хто народився, жив, живе чи працює у…
01/09
Бажаю у цей день усім учням, а особливо першокласникам, їх…
24/08
Сердечно вітаю вас з найбільшим святом українців! День Незалежності є…
26/07
Впродовж 5 років я намагався пояснити усім, і це моя…
11/07
Сьогодні у другому читанні було ухвалено проект Виборчого кодексу, який…
05/07
Завдяки прийнятим Верховною Радою законам з 2017 року в Україні…
03/07
Сьогодні під час засідання Комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної…
01/07
“Нам вдалося добитися перших результатів. Після моїх неодноразових прохань, а…

Популярні новини