Роман Мацола не забуває свою найголовнішу обіцянку – бути добрим до людей

Буде наш світ добрим чи злим – багато в чому залежить від того, які вчинки ми робимо – хороші чи погані. Милосердям, турботою про нужденних, увагою до ближніх ми наповнюємо світ добротою, робимо його кращим. Саме так вважає Роман Мацола, тому уже втретє поспіль на День Святого Миколая бере подарунки та йде до дітей та престарілих, сиріт чи інвалідів, зустрічається з родинами, в яких батько захищав чи захищає Україну в зоні АТО.

 Цей рік не став виключенням. Від самого ранку і до пізнього вечора у понеділок, 19 грудня, наш народний депутат їздив по селам та містам Славутчини, Шепетівщини та Полонщини, зустрічався з людьми, вітав їх зі святом, дарував теплі слова та солодкі подарунки.

Інтернат та школа у Берездові, святкові концерти у Ганнополі, Славуті та Шепетівці, відкриття загальноміської святкової ялинки, а далі зустрічі у Полонному та Понінці.

1

Особливо зворушливим завжди є спілкування з дітками сиротами та інвалідами, а також старенькими, які доживають віку у соціальних закладах. Саме ці люди потребують найбільшої уваги, піклуванні та любові.

img_3887

Колись, більше двох років тому, кандидат у народні депутат Роман Миколайович Мацола пообіцяв небагато – допомагати дітям, підтримувати військових, реалізовувати соціальні ініціативи. Пізніше, уже депутат Роман Мацола обрав ці напрямки пріоритетними у своїй роботі. “Вибиває” кошти на дитячі та соціальні об’єкти – садочки, школи, лікарні, – через конкурс мікро-грантів допомагає активним громадам реалізовувати соціальнозначимі проекти.

img_3776

Зустрічі, які провів Роман Миколайович у День Святого Миколая теж не є випадковими. Діти учасників АТО, сільська малеча, з родин із складними життєвими обставинами, мешканці будинку престарілих – цим людям потрібно трішки більше уваги та турботи від нас усіх.

Роман Миколайович про це знає та виконує свою неоголошену місію помічника Святого Миколая. Багато подарунків було роздано цього дня. Багато зустрічей та спілкування з мешканцями Хмельниччини, обговорення проблем та теплі слова з нагоди свят, які наближаються.

1

Є у нашого обранця така особливість, – що якщо він щось обіцяє, то робить усе, аби слова дотримати.

img_3676

Звертаючись до українців у День Святого Миколая Роман Мацола попросив забути про дрібні клопоти та образи, натомість знайти можливість кожному робити добрі справи, допомагати тому, хто цього потребує, любити дітей та підтримувати старших, творити власноруч таку Україну, в якій хочеться жити. Роман Миколайович цього дня показував приклад, не полум’яними виступами, а справами, які робить для людей, нині і завжди.

1

Незабаром ми будемо святкувати Новий Рік та Різдво Христове. Це чудовий час для того, аби змінювати світ навколо нас на краще. Давайте робити це разом.

 Світлана Климович

07/12
Від вашої компетентності та відповідальності залежить рівень розвитку громади. Від…
06/12
Щоденно понад 200 тисяч з вас захищають Україну на передовій,…
05/12
Останні 5 років для українців - це особливе свято. Саме…
21/11
21 листопада - День Свободи та Гідності, як згадка про…
17/11
Шановні працівники сільського господарства! У день вашого професійного свята бажаю…
09/11
Щиро вітаю з професійним святом усіх діячів культури, працівників будинків…
12/10
Щиро вітаю зі святом усіх мешканців міста! Бажаю кожному з…
06/10
Вчити дітей - це не просто ваша робота, це стиль…

Популярні новини