Роман Мацола віддає перевагу справам

У п’ятницю народний депутат від нашого округу Роман Мацола, разом з в.о. голови Шепетівської РДА Віталієм Янушевським та своїм помічником-консультантом Іриною Топчій оглянули хід виконання робіт у Городищенському будинку культури. Саме не цей об’єкт, спільними зусиллями місцевої влади та народного обранця, з державного бюджету для облаштування дитячої дошкільної групи дитсадочка було залучено 400 тис. грн.

p61209-171718

«Турбота про дітей, – розповідає Роман Мацола, – це один з пріоритетів у моїй депутатській роботі, тому я роблю усе від мене залежне, аби більше коштів залучити на подібні об’єкти».

Народний депутат сподівається, що уже найближчим часом городищенські діти матимуть нове затишне місце для ігор та занять.

33

Після цього Роман Миколайович також побував у Шепетівській дитячо-юнацькій спортивній школі. Тут, з ініціативи керівництва ДЮСШ, за кошти гранту організації Р.Мацоли “Інститут солідарності громад” встановлено сучасний енергозберігаючий котел, який забезпечує теплом спортивну та тренажерну залу, при цьому не потребуючи надмірних витрат.

p61209-163109

«Можна багато говорити про енергоефективність, – коментує побачене Роман Мацола, – але я віддаю перевагу справам. Ось ми, спільними зусиллями, встановили цей котел, зменшили витрати на опалення і зробили умови заняття спортом більш комфортними. Дякую усім, хто долучився до цієї справи».

Світлана Климович

07/12
Від вашої компетентності та відповідальності залежить рівень розвитку громади. Від…
06/12
Щоденно понад 200 тисяч з вас захищають Україну на передовій,…
05/12
Останні 5 років для українців - це особливе свято. Саме…
21/11
21 листопада - День Свободи та Гідності, як згадка про…
17/11
Шановні працівники сільського господарства! У день вашого професійного свята бажаю…
09/11
Щиро вітаю з професійним святом усіх діячів культури, працівників будинків…
12/10
Щиро вітаю зі святом усіх мешканців міста! Бажаю кожному з…
06/10
Вчити дітей - це не просто ваша робота, це стиль…

Популярні новини