СЛАВУТЧИНА ЗНОВУ ОТРИМАЄ МІЛЬЙОНИ

Останнім часом урядом нашої держави були прийняті одразу кілька рішень про виділення коштів на фінансування цілого ряду соціально важливих об’єктів на Славутчині та м.Славута. Чимала заслуга у цьому належить народному депутату України Роману Мацолі, який постійно працює над залученням коштів у свій округ.

 

«Звернення мешканців вулиць Остапчука та Максимчука було одним із перших до мене як до народного депутата, – розповідає Роман Мацола. – Ці дві вулиці фактично залишились без електропостачання. Кілька разів я зустрічався з людьми, разом з помічниками шукав шляхів вирішення проблеми».

img_20150605_175421
Тоді Роман Миколайович пообіцяв їм допомогти. І ось, нарешті, вийшов наказ Міністерства регіонального розвитку, де серед об’єктів, на яке нам вдалося залучити фінансування за рахунок коштів державного бюджету, передбачене будівництво зовнішніх мереж для електропостачання 120-ти житлових будинків по вул. О.Максимчука та М.Остапчука у м.Славута – 465 тис.грн.
Також проблеми з електропостачанням піднімали мешканці на прийомі народного депутата Романа Мацоли у Старому Кривині. На їх вирішення з держбюджету передбачено 242 568 грн.

img_3011
Виділені кошти і для інших об’єктів, які завдяки зусиллям місцевої влади та програмам співфінансування, мають бути завершені уже найближчим часом:

– реконструкція з добудовою існуючої будівлі під гуртожиток Славутського спеціалізованого ліцею-інтернату по вул. Кн.Сангушків;

– проект реконструкції школи в с.Головлі;

– капітальний ремонт покриття по вул. Корецькій у Ганнополі.

 

За сусідство з ХАЕС теж заплатять

Звертався до уряду наш народний депутат і щодо передбаченого законом фінансування заходів соціально-економічної компенсації ризику населення, яке проживає на території зони спостереження ХАЕС у м.Славута. Нещодавно депутат отримав відповідь за підписом Віце-прем’єр-міністра України Геннадія Зубка, що за наказом Мінрегіону від 21 жовтня 2016 року затверджено до фінансування по видаткам споживання два проекти на загальну суму 237,8 тис.грн.

Також у листі Віце-прем’єра народному депутата України Роману Мацолі йдеться про те, що «Мінрегіон 21 жовтня 2016 року надав на погодження ДСНС наказ щодо затвердження переліків засобів індивідуального захисту органів дихання і захисних споруд цивільного захисту, до яких включено три проекти м.Славута по видаткам розвитку на загальну суму 2, 1405 мільйона гривень».

Таким чином загальна сума компенсацій має скласти  2,3783 мільйона гривень.

 

На соціально-економічний розвиток регіону теж виділили кошти

Після звернень місцевої влади до народного депутата йому також вдалося пролобіювати виділення більше 5 мільйонів гривень для нашого краю. Так, Постановою Уряду № 755 від 26 жовтня 2016 передбачено додаткове фінансування на такі об’єкти:

 

Капремонт дороги по вул. Шкільна у с. Мухарів Славутського району – 800 тисяч гривень;
Капремонт Ганнопільського сільського будинку культури – 800 тисяч гривень;
Капремонт (заміна віконних та дверних блоків) дитячого садочку № 6 “Золота рибка” у – 600 тисяч гривень;
Капремонт будівлі кінотеатру ім. Шевченка в м. Славута – 640 тисяч гривень;
Реконструкція вул. Поліської в м. Славута – 260 тисяч гривень;
Капітальний ремонт гімназії  в смт Понінка Полонського району 813 тисяч гривень;
Завершення будівництва Дитячого відділення на 60 ліжок з поліклінікою на 300 відвідувачів на добу у м. Шепетівці 1, 087 млн.грн.

 

Роман Мацола задоволений, що у діалозі з місцевою владою вдалося визначити об’єкти, які потребують першочергового фінансування, а уряд дослухався та відшукав необхідні кошти. Народний депутат сподівається, що усі роботи будуть зроблені якісно та вчасно, і профінансовані за кошти державного бюджету об’єкти довго служитимуть людям.

Іван Вітер

07/12
Від вашої компетентності та відповідальності залежить рівень розвитку громади. Від…
06/12
Щоденно понад 200 тисяч з вас захищають Україну на передовій,…
05/12
Останні 5 років для українців - це особливе свято. Саме…
21/11
21 листопада - День Свободи та Гідності, як згадка про…
17/11
Шановні працівники сільського господарства! У день вашого професійного свята бажаю…
09/11
Щиро вітаю з професійним святом усіх діячів культури, працівників будинків…
12/10
Щиро вітаю зі святом усіх мешканців міста! Бажаю кожному з…
06/10
Вчити дітей - це не просто ваша робота, це стиль…

Популярні новини