Роман МАЦОЛА посприяв залученню коштів на Полонщину

Після звернень місцевої влади до народного депутата Романа Мацоли йому вдалося пролобіювати виділення коштів і для Полонщини. Так, постановою Кабінету Міністрів України № 755 від 26 жовтня 2016 передбачено додаткове фінансування у розмірі 813000 грн. на капітальний ремонт гімназії I—III ст. по вул. Папірників, 20а в смт Понінка.

Крім того, завдяки старанням депутата були залучені кошти на соціально важливі об’єкти Шепетівщини та Славутчини. Нагадаємо, що раніше завдяки активній позиції нашого народного депутата на округ вже були залучені державні кошти на суму понад 12 млн.грн., серед них і важливі проекти нашого району, зокрема виділені кошти на капремонт приміщення ДНЗ «Дружба», ДНЗ в школі №7, а також ДНЗ «Зіронька» у Понінці та ДНЗ у с.Буртин.

Загалом у цьому році можна говорити про 17 мільйонів гривень з державного бюджету для об’єктів на Шепетівщині, Полонщині та Славутчині.

Роман Мацола задоволений, що у діалозі з місцевою владою вдалося визначити об’єкти, які потребують першочергового фінансування, а уряд дослухався та відшукав необхідні кошти. Народний депутат сподівається, що усі роботи будуть зроблені якісно та вчасно, і профінансовані за кошти державного бюджету об’єкти довго служитимуть людям.

Іван Вітер