Мільйон для Шепетівки

Постановою Кабінету Міністрів України № 755 від 26 жовтня 2016 передбачено додаткове фінансування у розмірі 1 087 000 грн на завершення будівництва Дитячого відділення на 60 ліжок з поліклінікою на 300 відвідувачів на добу у м.Шепетівка.

Крім того, завдяки старанням депутата були залучені кошти на соціально важливі об’єкти Полонщини та Славутчини. Нагадаємо, що раніше завдяки активній позиції нашого народного депутата на округ було вже залучено державних коштів на суму понад 12 млн.грн., серед них і важливі проекти на Шепетівщині. Окрім Дитячого відділення у Шепетівці, це ще й реконструкція будівлі Городищенського будинку культури для розташування додаткової групи дошкільного навчального закладу “Сонечко” у с. Городище, Шепетівського району.

Загалом у цьому році можна говорити про 17 мільйонів гривень з державного бюджету для об’єктів на Шепетівщині, Полонщині та Славутчині.

Роман Мацола задоволений, що у діалозі з місцевою владою вдалося визначити об’єкти, які потребують першочергового фінансування, а уряд дослухався та відшукав необхідні кошти. Народний депутат сподівається, що усі роботи будуть зроблені якісно та вчасно, і профінансовані за кошти державного бюджету об’єкти довго служитимуть людям.

Іван Вітер

07/12
Від вашої компетентності та відповідальності залежить рівень розвитку громади. Від…
06/12
Щоденно понад 200 тисяч з вас захищають Україну на передовій,…
05/12
Останні 5 років для українців - це особливе свято. Саме…
21/11
21 листопада - День Свободи та Гідності, як згадка про…
17/11
Шановні працівники сільського господарства! У день вашого професійного свята бажаю…
09/11
Щиро вітаю з професійним святом усіх діячів культури, працівників будинків…
12/10
Щиро вітаю зі святом усіх мешканців міста! Бажаю кожному з…
06/10
Вчити дітей - це не просто ваша робота, це стиль…

Популярні новини