Роман Мацола другий в Україні

Незалежна громадянська мережа ОПОРА високо оцінила роботу народного депутата України Романа Мацоли.

За результатами роботи у жовтні 2016 року Роман Мацола, згідно з висновками громадських експертів, посів 2-ге місце серед 105 депутатів-мажоритарників з усієї України, які були обрані для моніторингу їх діяльності.

Як повідомляє ОПОРА, аналіз парламентської активності 105 депутатів-мажоритарників дає наступні результати: зареєстровано 68 постанов та 159 законопроектів. За результатами моніторингу, у жовтні лише 10 депутатів зареєстрували законопроекти, що стосуються проблем округу. Серед них і Роман Мацола. 

Аналізуючи активність депутатів на округах опорівці стверджують, що найбільше особистих прийомів провели Сергій Міщенко (13 в Київській області) та Роман Мацола (9 в Хмельницькій області). 

За кожен з 19 критеріїв активності депутатів у жовтні ОПОРА виставила оцінки, які були просумовані та склали два базових бали депутатів за дві категорії – законодавчу роботу та роботу у виборчому окрузі. Зазначені бали були переведені у дві оцінки депутатів за 100-бальною шкалою, орієнтуючись на найкращі місячні результати у кожній з категорій (яким було присуджене значення у 100 балів). Підсумкова оцінка депутата була складена на 70% з оцінки депутата за законодавчу активність та на 30% з оцінки за роботу в окрузі. На основі отриманих результатів ОПОРА сформувала три типи рейтингів 105 депутатів за жовтень 2016 року: за показником законодавчої активності, за показником роботи у/для округу та за сукупністю всіх показників.

Нагадаємо, Роман Мацола вже не вперше потрапляє до числа найкращих депутатів-мажоритарників. Незалежні громадські активісти з ОПОРИ постійно високо оцінюють роботу представника Славутчини, Шепетівщини та Полонщини у Верховній Раді України

Рейтинг депутатів-мажоритарників за показниками законодавчої роботи та активності у виборчих округах у жовтні 2016 року https://rada.oporaua.org/analityka/rejtingi/13095-105-deputativ-mazhorytarnykiv-reitynh-pokaznykiv-diialnosti-za-zhovten

 

07/12
Від вашої компетентності та відповідальності залежить рівень розвитку громади. Від…
06/12
Щоденно понад 200 тисяч з вас захищають Україну на передовій,…
05/12
Останні 5 років для українців - це особливе свято. Саме…
21/11
21 листопада - День Свободи та Гідності, як згадка про…
17/11
Шановні працівники сільського господарства! У день вашого професійного свята бажаю…
09/11
Щиро вітаю з професійним святом усіх діячів культури, працівників будинків…
12/10
Щиро вітаю зі святом усіх мешканців міста! Бажаю кожному з…
06/10
Вчити дітей - це не просто ваша робота, це стиль…

Популярні новини