Роман Мацола другий в Україні

Незалежна громадянська мережа ОПОРА високо оцінила роботу народного депутата України Романа Мацоли.

За результатами роботи у жовтні 2016 року Роман Мацола, згідно з висновками громадських експертів, посів 2-ге місце серед 105 депутатів-мажоритарників з усієї України, які були обрані для моніторингу їх діяльності.

Як повідомляє ОПОРА, аналіз парламентської активності 105 депутатів-мажоритарників дає наступні результати: зареєстровано 68 постанов та 159 законопроектів. За результатами моніторингу, у жовтні лише 10 депутатів зареєстрували законопроекти, що стосуються проблем округу. Серед них і Роман Мацола. 

Аналізуючи активність депутатів на округах опорівці стверджують, що найбільше особистих прийомів провели Сергій Міщенко (13 в Київській області) та Роман Мацола (9 в Хмельницькій області). 

За кожен з 19 критеріїв активності депутатів у жовтні ОПОРА виставила оцінки, які були просумовані та склали два базових бали депутатів за дві категорії – законодавчу роботу та роботу у виборчому окрузі. Зазначені бали були переведені у дві оцінки депутатів за 100-бальною шкалою, орієнтуючись на найкращі місячні результати у кожній з категорій (яким було присуджене значення у 100 балів). Підсумкова оцінка депутата була складена на 70% з оцінки депутата за законодавчу активність та на 30% з оцінки за роботу в окрузі. На основі отриманих результатів ОПОРА сформувала три типи рейтингів 105 депутатів за жовтень 2016 року: за показником законодавчої активності, за показником роботи у/для округу та за сукупністю всіх показників.

Нагадаємо, Роман Мацола вже не вперше потрапляє до числа найкращих депутатів-мажоритарників. Незалежні громадські активісти з ОПОРИ постійно високо оцінюють роботу представника Славутчини, Шепетівщини та Полонщини у Верховній Раді України

Рейтинг депутатів-мажоритарників за показниками законодавчої роботи та активності у виборчих округах у жовтні 2016 року https://rada.oporaua.org/analityka/rejtingi/13095-105-deputativ-mazhorytarnykiv-reitynh-pokaznykiv-diialnosti-za-zhovten

 

12/10
Щиро вітаю зі святом усіх мешканців міста! Бажаю кожному з…
06/10
Вчити дітей - це не просто ваша робота, це стиль…
21/09
Щиро вітаю кожного, хто народився, жив, живе чи працює у…
01/09
Бажаю у цей день усім учням, а особливо першокласникам, їх…
24/08
Сердечно вітаю вас з найбільшим святом українців! День Незалежності є…
26/07
Впродовж 5 років я намагався пояснити усім, і це моя…
11/07
Сьогодні у другому читанні було ухвалено проект Виборчого кодексу, який…
05/07
Завдяки прийнятим Верховною Радою законам з 2017 року в Україні…
03/07
Сьогодні під час засідання Комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної…
01/07
“Нам вдалося добитися перших результатів. Після моїх неодноразових прохань, а…

Популярні новини