Депутат зустрівся з працівниками сільського господарства Славутчини

У п’ятницю, по закінченню пленарного тижня у Верховній Раді, Роман Мацола побував у Славуті, аби особисто поспілкуватися та привітати зі святом працівників сільськогосподарських підприємств краю.

Цього дня на Славутчині, як і в інших куточках України, відбулися урочистості, присвячені до професійного свята працівників сільського господарства. Місцева влада, в особі голови  райдержадміністрації Богдана Маршука, голови районної ради Леоніда Радзивілюка, а також міського голови Василя Сидора та інших зустрілися з представниками галузі, аби у святковій атмосфері привітати селян зі святом та подякувати їм за нелегку працю.

dsc0455

На заході також були присутні і гості з Республіки Польща, зокрема делегація з Красніцького повіту Люблінського воєводства, які з робочим візитом перебували на Славутчині.

Подякувавши за особистий вагомий внесок у розвиток нашої державності та допомогу захисникам Незалежності України помічник-консультант народного депутата Р.Мацоли Людмила Васильєва вручила пам’ятні медалі “25 років Незалежності України” представникам галузі:

  • Івану Конончуку, засновнику СФГ “Клепачі”;
  • Сергію Васильчуку, голові СФГ “Обрій”;
  • Володимиру Конончуку, голові ФГ “Берездів”;
  • Валерію Прусу, голові СФГ “Лан”, якого не було на урочистостях, нагорода буде вручена пізніше.

 

dsc0447

Потім діячі культури та мистецтв організували для селян святковий концерт. 

dsc0441

Роман Мацола робочу п’ятницю починав у Києві, у Верховній Раді. Одразу по завершенню пленарного тижня депутат прибув на Славутчину, аби особисто поспілкуватися та привітати місцевих представників сільського господарства зі святом. Селяни були приємно вражені відкритістю народного обранця, тому використали нагоду аби обговорити із законотворцем, представником свого округу у Парламенті, нагальні проблеми не тільки галузі, але і тих громад, в яких вони проживають. Також подякували Роману Миколайовичу за увагу, яку він постійно приділяє проблемам краю. Кажуть, що це, напевне, перший народний депутат, який настільки тісно та активно працює не лише у Верховній Раді, а я й безпосередньо на місцях.

Роман Мацола, привітав працівників села зі святом, подякував за нелегку та самовіддану працю, і ще раз наголосив, що він відкритий до спілкування та готовий активно працювати над вирішенням існуючих проблем.

Відзначення професійного свята працівників сільського господарства на Славутчині видалося  приємним та продуктивним.

Репортаж з цієї події можна прочитати на сайті райдержадміністрації http://slavuta-rda.gov.ua/news/id/1123.

Світлана Климович

07/12
Від вашої компетентності та відповідальності залежить рівень розвитку громади. Від…
06/12
Щоденно понад 200 тисяч з вас захищають Україну на передовій,…
05/12
Останні 5 років для українців - це особливе свято. Саме…
21/11
21 листопада - День Свободи та Гідності, як згадка про…
17/11
Шановні працівники сільського господарства! У день вашого професійного свята бажаю…
09/11
Щиро вітаю з професійним святом усіх діячів культури, працівників будинків…
12/10
Щиро вітаю зі святом усіх мешканців міста! Бажаю кожному з…
06/10
Вчити дітей - це не просто ваша робота, це стиль…

Популярні новини