Юні танцюристи зі Славути знову серед кращих

Напевне, всі славутчани знають та люблять дитячий спортивно-танцювальний клуб «Шейк», керівником якого є Лариса Музиченко. Цей колектив, який об’єднує десятки талановитих діток, за вісім років свого існування не лише полюбився своїми чудовими танцями мешканцям Славутчини, а й постійно прославляє свій край на всю Україну.

Ось і в минулу суботу вихованці клубу вдало виступили на Всеукраїнських змаганнях зі спортивно-бального танцю «Легенди золотого Львова». За словами керівника клубу «Шейк» Лариси Музиченко це був чудовий турнір, який зібрав учасників з багатьох куточків України – окрім Львова, були ще діти з Рівного, Києва, Вінниці, Одеси та інших міст. Змагання проходили в гарно облаштованому спорткомплексі «Грація», в якому було приємно не лише виступати, а й вболівати за юних учасників.

pw7lgnjp4cu

Результати славутських танцюристів просто чудові. Перші місця вибороли: у парних змаганнях Данильчук Артем та Іщук Вікторія, Тукмачов Ілля та Романовська Яна, Бацан Сергій та Середа Наталія, Григор’єв Сергій та Кононова Софія, в індивідуальних виступах – Кравець Настя, Процюк Оля, Поліщук Зіна, Івко Оля, Болотіна Юля, Кочмала Олександра. Другі місця дві Даші – Войцеховська та Поліщук, третіми стали пари Малєєв Олег та Поліщук Даша, Михальчук Максим та Мачковська Настя, Табанський Денис та Павельчук Валерія.

0uzjhgbs85u

Керівник клубу Лариса Музиченко розповідає, що враження від турніру як у діток, так і їхніх батьків залишилися надзвичайно приємні. Для молодих спортсменів участь у подібних змаганнях є надзвичайно корисною, вони набираються досвіду, спілкуються з однолітками, ходять на екскурсії. Пані Лариса надзвичайно вдячна батькам своїх вихованців, які у цей нелегкий час знаходять в т.ч. і фінансову можливість підтримувати своїх діток у їхньому бажанні танцювати. Адже це не лише розвиває творчі та естетичні здібності дітей, а й допомагає їхньому фізичному розвитку. Окрему подяку керівник клубу висловлює громадській організації Романа Мацола «Інститут солідарності громад», за кошти якої дещо раніше було придбано швейну машинку для пошиття сценічних костюмів, а нині була отримана допомога у покритті транспортних витрат на проїзд до Львова на згадані змагання. Для батьків це велика допомога, а для діток-танцюристів велика радість.

l6feyaxioy0

07/12
Від вашої компетентності та відповідальності залежить рівень розвитку громади. Від…
06/12
Щоденно понад 200 тисяч з вас захищають Україну на передовій,…
05/12
Останні 5 років для українців - це особливе свято. Саме…
21/11
21 листопада - День Свободи та Гідності, як згадка про…
17/11
Шановні працівники сільського господарства! У день вашого професійного свята бажаю…
09/11
Щиро вітаю з професійним святом усіх діячів культури, працівників будинків…
12/10
Щиро вітаю зі святом усіх мешканців міста! Бажаю кожному з…
06/10
Вчити дітей - це не просто ваша робота, це стиль…

Популярні новини