Роман Мацола звернувся до Уряду аби захистити інтереси людей, які живуть в зоні спостереження АЕС

Народний депутат Роман Мацола бере активну участь у відстоюванні інтересів мешканців Хмельниччини та свого округу.

Нині у Верховній Раді України триває розгляд державного бюджету на наступний 2017 рік. Процес складний та надзвичайно важливий, адже в умовах обмежених ресурсів потрібно задовольнити чимало потреб, вирішити накопичені роками проблеми, при цьому зберігши розумний баланс між усіма галузями.

Народний депутат Роман Мацола бере активну участь у відстоюванні інтересів мешканців Хмельниччини та свого округу. Нещодавно він підготував депутатський запит до Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана аби затвердити субвенцію з державного бюджету місцевим на фінансування заходів соціально-економічної компенсації ризику населення, яке проживає на території зони спостереження, у повному обсязі в розмірі 423,075 млн. грн., як цього вимагає закон.

Крім того, Роман Миколайович підготував ще два депутатські запити, які були оголошені з трибуни найвищого законодавчого органу України. У першому йдеться про вжиття заходів щодо прискорення вирішення питання затвердження та фінансування об’єктів м.Славута, що фінансуються з державного бюджету відповідно до постанови КМУ № 412 та повідомлення Державної казначейської служби України «Про зміни річного розпису асигнувань державного бюджету на 2016 рік». Необхідність прийняття цього запиту зумовлене тим, що, за інформацією від першого заступника міського голови Славути Сергія Микульського, замість передбачених 2, 378 млн. грн. надійшло до бюджету міста лише 1,585 млн. грн. Існує проблема із затягуванням затвердження переліку об’єктів, що фінансуються з державного бюджету. Роман Мацола робить усе від нього залежне, аби цю ситуацію виправити.

Також 21 жовтня було направлено депутатський запит, підготовленим Романом Мацолою, щодо вирішення питання затвердження об’єктів Славутського району на фінансування заходів соціально-економічної компенсації ризику населення, яке проживає на території зони спостереження, що передбачено законодавством. Народний депутат просить урядовців якомога швидше вирішити згадані проблеми.

07/12
Від вашої компетентності та відповідальності залежить рівень розвитку громади. Від…
06/12
Щоденно понад 200 тисяч з вас захищають Україну на передовій,…
05/12
Останні 5 років для українців - це особливе свято. Саме…
21/11
21 листопада - День Свободи та Гідності, як згадка про…
17/11
Шановні працівники сільського господарства! У день вашого професійного свята бажаю…
09/11
Щиро вітаю з професійним святом усіх діячів культури, працівників будинків…
12/10
Щиро вітаю зі святом усіх мешканців міста! Бажаю кожному з…
06/10
Вчити дітей - це не просто ваша робота, це стиль…

Популярні новини