Роман Мацола провів робочі зустрічі у Полонному та Шепетівці

Під час перебування у себе на окрузі, у п’ятницю 21 жовтня, Роман Мацола провів ряд робочих нарад щодо вирішення нагальних проблем краю. Зокрема у Полонному Роман Миколайович, разом з міським головою Францем Скримським, взяв участь у засіданні робочої групи з питань реалізації соціально-економічним проектів, профінансованих за рахунок коштів державного бюджету у 2016 році. Крім того народний обранець, разом з представниками місцевої влади, обговорили перспективи фінансування та реалізації проектів у 2017 році.

Також цього дня Роман Мацола зустрівся з місцевою владою у Шепетівці. Серед ключових питань, які були обговорені, – хід реалізації проектів, що профінансовані з коштів по постанові Уряду, а також вирішення проблеми з водопостачанням селища Косецьке (так званий мікрорайон «Шанхай»).

Приємно відзначити, що Роман Мацола приділяє багато уваги не лише законотворчій роботі у Верховній Раді України, а й особисто цікавиться місцевими проблемами свого округу, намагається допомогти вирішити те, що накопичувалося роками.

Іван Вітер