Роман Мацола провів робочі зустрічі у Полонному та Шепетівці

Під час перебування у себе на окрузі, у п’ятницю 21 жовтня, Роман Мацола провів ряд робочих нарад щодо вирішення нагальних проблем краю. Зокрема у Полонному Роман Миколайович, разом з міським головою Францем Скримським, взяв участь у засіданні робочої групи з питань реалізації соціально-економічним проектів, профінансованих за рахунок коштів державного бюджету у 2016 році. Крім того народний обранець, разом з представниками місцевої влади, обговорили перспективи фінансування та реалізації проектів у 2017 році.

Також цього дня Роман Мацола зустрівся з місцевою владою у Шепетівці. Серед ключових питань, які були обговорені, – хід реалізації проектів, що профінансовані з коштів по постанові Уряду, а також вирішення проблеми з водопостачанням селища Косецьке (так званий мікрорайон «Шанхай»).

Приємно відзначити, що Роман Мацола приділяє багато уваги не лише законотворчій роботі у Верховній Раді України, а й особисто цікавиться місцевими проблемами свого округу, намагається допомогти вирішити те, що накопичувалося роками.

Іван Вітер

07/12
Від вашої компетентності та відповідальності залежить рівень розвитку громади. Від…
06/12
Щоденно понад 200 тисяч з вас захищають Україну на передовій,…
05/12
Останні 5 років для українців - це особливе свято. Саме…
21/11
21 листопада - День Свободи та Гідності, як згадка про…
17/11
Шановні працівники сільського господарства! У день вашого професійного свята бажаю…
09/11
Щиро вітаю з професійним святом усіх діячів культури, працівників будинків…
12/10
Щиро вітаю зі святом усіх мешканців міста! Бажаю кожному з…
06/10
Вчити дітей - це не просто ваша робота, це стиль…

Популярні новини