Лікарня у Полонному отримала якісну воду

У лікарні були проблеми з водопостачанням, адже наявне центральне давало воду поганої якості, яку можна було використовувати лише для технічних цілей.

У понеділок народний депутат України Роман Мацола повів цілий ряд робочих нарад на Славутчині, Шепетівщині та Полонщині. Серед них варто виділити зустріч у Полонській центральній районній лікарні. Тут було представлено результати реалізації проекту, підтриманого громадською організацією Романа Мацоли «Інститут солідарності громад».

polonne1

У лікарні були проблеми з водопостачанням. Адже наявне центральне давало воду поганої якості, яку можна було використовувати лише для технічних цілей. Головний лікар Іван Савіцький проявив ініціативу, підготував проект, який був підтриманий організацією депутата. Завдяки йому тепер хворі та лікарі мають воду нормальної якості, придатну для вживання навіть у їжу. Це підтвердила замовлена нещодавно експертиза.

Роман Миколайович оглянув скважину та подякував ініціативним лікарям за те, що не сидять склавши руки, а шукають способів поліпшення роботи навіть у цих непростих умовах. Саме таким людям, за словами народного депутата, він та його організація допомагала і допомагатиме в майбутньому.

Також цього дня Роман Мацола провів особистий прийом виборців у Шепетівці, де в тому числі обговорив проблеми матеріального забезпечення місцевого центру ПМСД, зустрівся з активом Славутського та Шепетівського об’єднання учасників бойових дій у зоні АТО, а також проінспектував хід робіт з утеплення дитячого садочка у селі Цвітоха, на які «вибивав» кошти по урядовій програмі з державного бюджету.

07/12
Від вашої компетентності та відповідальності залежить рівень розвитку громади. Від…
06/12
Щоденно понад 200 тисяч з вас захищають Україну на передовій,…
05/12
Останні 5 років для українців - це особливе свято. Саме…
21/11
21 листопада - День Свободи та Гідності, як згадка про…
17/11
Шановні працівники сільського господарства! У день вашого професійного свята бажаю…
09/11
Щиро вітаю з професійним святом усіх діячів культури, працівників будинків…
12/10
Щиро вітаю зі святом усіх мешканців міста! Бажаю кожному з…
06/10
Вчити дітей - це не просто ваша робота, це стиль…

Популярні новини