Роман Мацола провів особистий прийом виборців у Шепетівці

У понеділок мешканці Шепетівщини мали чергову можливість побувати на особистому прийомі виборців у народного депутата Романа Мацоли. Серед громадян, які цього дня зустрілися з народним обранцем, був  головний лікар центру Первинної медико-санітарної допомоги Віталій Градомський. Обговорили проблему транспортного забезпечення центру ПМСД, адже автомобілів не вистачає, тому розглянули можливість залучення транспорту районної адміністрації, який не використовується. Також головний лікар та народний депутат разом шукатимуть можливості для збільшення фінансування центру за існуючими медичними програмами.

shepetivka-2

Роман Мацола  цього дня прийняв і представників громадської організації «Шепетівське міськрайонне об’єднання учасників бойових дій в зоні АТО». Серед проблем колишніх військових,  озвучених керівником об’єднання АТОшників, найболючішими є отримання земельних ділянок в межах міста Шепетівка та працевлаштування. Народний обранець знає про ці проблеми і робить усе від нього залежне, аби допомогти їх вирішити. Хоча варто розуміти, що питання землі належить до компетенції місцевої влади.

shepetivka1

Крім особистого прийому громадян у Шепетівці, цього дня народний депутат також вручив оргтехніку спілці учасників БД у зоні АТО у Славуті, проінспектував роботи з утеплення дитячого садочку у с.Цвітоха за кошти, які були отримані завдяки його старанням по урядовій програмі, а також побував на презентації результатів грантового проекту з покращення водопостачання для Полонської центральної районної лікарні.

07/12
Від вашої компетентності та відповідальності залежить рівень розвитку громади. Від…
06/12
Щоденно понад 200 тисяч з вас захищають Україну на передовій,…
05/12
Останні 5 років для українців - це особливе свято. Саме…
21/11
21 листопада - День Свободи та Гідності, як згадка про…
17/11
Шановні працівники сільського господарства! У день вашого професійного свята бажаю…
09/11
Щиро вітаю з професійним святом усіх діячів культури, працівників будинків…
12/10
Щиро вітаю зі святом усіх мешканців міста! Бажаю кожному з…
06/10
Вчити дітей - це не просто ваша робота, це стиль…

Популярні новини