Про реальні результати роботи Романа Мацоли для Славутчини

Роман Мацола проінспектував хід утеплення садочку у Цвітосі, зустрівся з членами спілки АТО, привітав їх зі святом, обговорив проблеми та вручив оргтехніку для роботи громадської приймальні.

У понеділок народний депутат України Роман Мацола провів цілий ряд робочих нарад на Славутчині, Шепетівщині та Полонщині. Першою була зустріч з представниками Славутського міськрайонного об’єднання учасників бойових дій в зоні АТО. Роман Миколайович привітав наших героїв з Днем захисника України та нагородив Максима Бугрова та Світлану Баленко ювілейною медаллю «25 років незалежності України».

slavuta1

Максим отримав поранення і тривалий час перебуває на лікуванні. Роман Мацола пообіцяв допомогти солдату з прийомом до кращих лікарів, аби вони допомогли вирішити наявні проблеми зі здоров’ям. Крім того, народний депутат поспілкувався з АТОшниками про їх поточні проблеми, такі як соціальні виплати, отримання належних земельних ділянок, працевлаштування тощо. Про усі невирішені справи чи факти недотримання закону щодо бійців народний обранець попросив інформувати його особисто і пообіцяв допомагати.

slavuta2

Також Роман Миколайович вручив керівнику об’єднання ноутбук та багатофункціональний пристрій, аби організація мала можливість якісно працювати з ветеранами АТО, надавати консультації,  друкувати необхідні документи тощо. Варто відзначити, що від самого початку війни на сході України Роман Мацола постійно допомагає нашим солдатам, тим які воюють, і які, повернувшись додому, потребують підтримки у мирному житті. І це не лише на Славутчині, адже цього ж дня народний обранець зустрічався з керівниками шепетівського об’єднання учасників бойових дій.

tsvitoha

Але перед цим ще побував у селі Цвітоха, де проінспектував виконання робіт з утеплення садочку місцевого навчально-виховного комплексу. Нагадаємо, що завдяки старанням народного депутата цілий ряд об’єктів потрапив у перелік на фінансування за рахунок коштів з державного бюджету, а це, згідно з постановою КМУ №395, понад 12 мільйонів гривень залучених коштів. Серед них і 326 000 гривень на утеплення садочку у Цвітосі. Реалізація такого проекту дасть змогу не лише зекономити енергоресурси, а ще й підвищить комфорт перебування дітей та вихователів у стінах навчально-виховного закладу.

tsvitoha2

Роман Миколайович провів робочу зустріч з головою райдержадміністрації Богданом Маршуком, головним освітянином Дмитром Бойчаком, сільським головою Миколою Гизимчуком та директором НВК Людмилою Тимчук. Разом перевірили хід виконання робіт з утеплення, обговорили інші проблеми мешканців села. Народний депутат попросив підготувати йому документи з усіх складних питань та пообіцяв тримати їх на контролі.

Цього ж дня Роман Мацола також провів особистий прийом виборців у Шепетівці, де в тому числі обговорив проблеми матеріального забезпечення місцевого центру ПМСД, а також побував на презентації результатів грантового проекту з покращення водопостачання для Полонської центральної районної лікарні.

07/12
Від вашої компетентності та відповідальності залежить рівень розвитку громади. Від…
06/12
Щоденно понад 200 тисяч з вас захищають Україну на передовій,…
05/12
Останні 5 років для українців - це особливе свято. Саме…
21/11
21 листопада - День Свободи та Гідності, як згадка про…
17/11
Шановні працівники сільського господарства! У день вашого професійного свята бажаю…
09/11
Щиро вітаю з професійним святом усіх діячів культури, працівників будинків…
12/10
Щиро вітаю зі святом усіх мешканців міста! Бажаю кожному з…
06/10
Вчити дітей - це не просто ваша робота, це стиль…

Популярні новини