Свято у селі Рівки

Рівки – невеличке село на Славутчині, Хмельницької області. Населення, за даними останнього перепису, складає не більше 600 жителів, а фактично і того менше. Тому особливо приємно відзначити, що навіть такі невеличкі українські села завдяки децентралізації, підтримці влади та активних людей починають відбудовуватися.

Минулої п’ятниці на вулицях Рівок було велелюдно. Завдяки ініціативі місцевої влади, небайдужих жителів села та за фінансової підтримки ГО «Інститут солідарності громад» тут збудовано новий дитячий майданчик. На його відкриття завітав і засновник громадської організації, народний депутат України Роман Мацола.

278368685

У своєму виступі народний обранець щиро подякував місцевим людям за активність, за пророблену непросту роботу заради того, аби місцеві дітки мали змогу весело та з користю провести свій час.

278368456

«Незважаючи на існуючі проблеми, завдяки спільним зусиллям усіх небайдужих людей поступово ми зможемо збудувати справді квітучу Україну», – зазначив  Роман Миколайович.

278370767

В свою чергу місцева громада подякували депутату за підтримку проекту з будівництва майданчика, а також за те, що не залишає поза своєю увагою їхні проблеми.

На урочисте відкриття нового соціального об’єкту зійшлося майже все село. Дітки влаштували невеличкий концерт, співали та читали вірші. Потім майданчик освятив місцевий священик отець Георгій. Загалом панувала надзвичайно позитивна атмосфера, відчувалася, що є спільнота людей, яким небайдужі доля села, діток та можливостей для їхнього розвитку.

3

Після урочистостей народний депутат знайшов можливість поспілкуватися з місцевими жителями, провів прийом виборців, вислухав існуючі проблеми, пообіцяв допомогти.

278371038

Пізніше Роман Мацола провів зустріч з керівниками Ганнопільської об’єднаної територіальної громади. В ході наради домовились, що громада готуватиме проекти на наступний рік, а Роман Миколайович, в міру своїх можливостей, допоможе залучати під них фінансування.

01/09
Бажаю у цей день усім учням, а особливо першокласникам, їх…
24/08
Сердечно вітаю вас з найбільшим святом українців! День Незалежності є…
26/07
Впродовж 5 років я намагався пояснити усім, і це моя…
11/07
Сьогодні у другому читанні було ухвалено проект Виборчого кодексу, який…
05/07
Завдяки прийнятим Верховною Радою законам з 2017 року в Україні…
03/07
Сьогодні під час засідання Комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної…
01/07
“Нам вдалося добитися перших результатів. Після моїх неодноразових прохань, а…
30/06
На День молоді у Полонне приїхав з музичним виступом гість…
23/06
Йти чи не йти? Для мене це було відповідальне рішення…
17/06
Минулого тижня у Славуті, Шепетівці та Полонному відзначали День медичного…

Популярні новини