Роман Мацола знову в числі найкращих депутатів

5 жовтня активісти громадянської мережі «ОПОРА» оприлюднили чергове щомісячне дослідження роботи 103 депутатів мажоритарників зі всієї України. Депутат Роман Мацолапосідає у ньому високе третє місце.

В оприлюдненому рейтингу аналізується робота народних обранців у липні. І хоча в цей період депутати працювали неповний місяць, але зменшення активності обранців «опорівці» не побачили.

Роман Мацола ввійшов у трійку найбільш активних депутатів щодо вирішення проблем громадян свого округу шляхом законотворчої роботи. Визначаючи цей показник активісти аналізували кількість зареєстрованих законопроектів щодо питань округу.

Високо оцінили громадські експерти і роботу Романа Миколайовича на окрузі.

reiting1_07_16

Нагадаємо, що моніторинг включає в себе:

  1. Аналіз законодавчої активності (кількість постанов, законопроектів та запитів, ініційованих депутатом, зокрема таких, які стосуються проблем його округу; відвідуваність засідань комітетів та пленарних засідань ВРУ, виступи депутата тощо);
  2. Аналіз активності депутата у його виборчому окрузі/області (кількість і регулярність роботи громадських приймалень депутата, проведення депутатом особистих прийомів громадян та їхня відповідність дням для роботи з виборцями відповідно до графіку ВРУ, кількість візитів у округ та участь у роботі місцевих органів влади, звітування депутата про свою роботу).

Загалом за сукупністю усіх показників Роман Мацола посів третє місце. Приємно відзначити, що наш депутат уже не вперше попадає до числа кращих депутатів-мажоритарників з усієї України.

За повідомленням ГМ «Опора»

07/12
Від вашої компетентності та відповідальності залежить рівень розвитку громади. Від…
06/12
Щоденно понад 200 тисяч з вас захищають Україну на передовій,…
05/12
Останні 5 років для українців - це особливе свято. Саме…
21/11
21 листопада - День Свободи та Гідності, як згадка про…
17/11
Шановні працівники сільського господарства! У день вашого професійного свята бажаю…
09/11
Щиро вітаю з професійним святом усіх діячів культури, працівників будинків…
12/10
Щиро вітаю зі святом усіх мешканців міста! Бажаю кожному з…
06/10
Вчити дітей - це не просто ваша робота, це стиль…

Популярні новини