Роман Мацола добився фінансування для дітей з вадами слуху

Завдяки безпосереднім старанням Народного депутата України Романа Мацоли прийнято закон, яким виділено 35 мільйонів гривень на лікування діток з вадами слуху за рахунок коштів державного бюджету. Народний обранець, після звернень до нього батьків хворих діток, особисто перейнявся проблемою і після кількох місяців наполегливої роботи зумів досягти позитивного результату.

6 жовтня Верховна Рада України проголосувала внесення змін до Закону України “Про Державний бюджет України на 2016 рік”, яким, зокрема, збільшено видатки Національної академії медичних наук за бюджетною програмою «Діагностика і лікування захворювань із впровадженням експериментальних та нових медичних технологій, спеціалізована консультативно-поліклінічна допомога, що надається науково-дослідними установами Національної академії медичних наук України» на 35 млн. грн. для закупівлі систем імплантаційного слухопротезування для  забезпечення  лікування  дітей-інвалідів із незворотніми вадами слуху в Інституті отоларингології ім. проф. О.С. Коломійченка НАМНУ».

Роман Мацола неодноразово звертався до Уряду з проханням знайти відповідні кошти, залучився підтримкою інших депутатів, відправляв депутатські запити, провів у стінах Парламенту брифінг з цього питання.

Народний обранець приділяв особливу увагу цій проблемі тому, що йдеться про дітей, які від народження мають проблеми зі слухом та потребують дороговартісного лікування. При чому, якщо не вжити необхідних заходів до 5-річного віку дитина втратить здатність чути назавжди. Коштує таке лікування дорого, а більшість батьків самостійно не здатні його оплатити.  І ось нині держава виділа кошти, уже в цьому році передбачено 35 мільйонів гривень.

«Я радий, що в Уряді мене почули, а депутати підтримали, – коментує прийняття закону Роман Мацола, – адже програма не фінансувалася, і багато діток могли стати інвалідами на все життя.  Сподіваюся, що і в наступному році будуть виділені кошти, і усім маленьким пацієнтам ми допоможемо повноцінно жити на радість їхнім батькам та Україні».

Крім того, народний депутат офіційно звернувся до бюджетного комітету ВРУ з пропозицією скоротити у проекті бюджету на 2017 рік витрати на утримання Апарату Верховної Ради України, натомість з метою покращення надання медичної допомоги дітям із вадами слуху збільшити видатки за бюджетною програмою до 166 млн. грн. для забезпечення проведення імплантаційного слухопротезування.

07/12
Від вашої компетентності та відповідальності залежить рівень розвитку громади. Від…
06/12
Щоденно понад 200 тисяч з вас захищають Україну на передовій,…
05/12
Останні 5 років для українців - це особливе свято. Саме…
21/11
21 листопада - День Свободи та Гідності, як згадка про…
17/11
Шановні працівники сільського господарства! У день вашого професійного свята бажаю…
09/11
Щиро вітаю з професійним святом усіх діячів культури, працівників будинків…
12/10
Щиро вітаю зі святом усіх мешканців міста! Бажаю кожному з…
06/10
Вчити дітей - це не просто ваша робота, це стиль…

Популярні новини