Освітяни Славутчини відзначили допомогу Романа Мацоли

Меценатом року визнали освітяни Славутчини Народного депутата України, засновника громадської організації «Інститут солідарності громад» Романа Мацолу. Таким чином відзначили його внесок у розвиток галузі в районі. Диплом про перемогу в номінації «Меценат року» від Відділу освіти, молоді та спорту Славутської райдержадміністрації вручили помічнику-консультанту депутата Людмилі Васильєвій під час урочистостей до Дня учителя.

img_1505

metsenat-roku

Очевидно, що нагорода цілком заслужена, адже допомога у вихованні та освіті дітей, в тому числі і з сільської місцевості є в пріоритетах діяльності Романа Мацоли та його громадської організації. Багато проектів для сільських шкіл уже було профінансовано в рамках конкурсу мікро-грантів «Інституту солідарності громад». Згадати хоча б допомогу в облаштуванні майстерні з деревообробки в Берездівському НВК, спортивні майданчики з різних видів спорту в Крупецькому НВК, облаштування сучасного кабінету зарубіжної літератури в Старокривинському НВК, інші проекти чи індивідуальні стипендії для сільських дітей на розвиваючі заходи. До речі, освітянські проекти Роман Миколайович та його громадська організації підтримують і в м.Славута, і в сусідніх районах.

269331349

«Вважаю, вирішення проблем шкіл та виховання дітей пріоритетними у своїй роботі, – звернувся у вітальному слові до освітян на своїй сторінці Роман Миколайович, – адже саме якісна освіта є основою для рівних можливостей і повинна дати шанс у житті кожній дитині, будь вона зі столиці чи маленького українського села».

Приємно, що народний обранець не лише словом, а в першу чергу дієвими заходами допомагає розвиватися освіті краю.

01/09
Бажаю у цей день усім учням, а особливо першокласникам, їх…
24/08
Сердечно вітаю вас з найбільшим святом українців! День Незалежності є…
26/07
Впродовж 5 років я намагався пояснити усім, і це моя…
11/07
Сьогодні у другому читанні було ухвалено проект Виборчого кодексу, який…
05/07
Завдяки прийнятим Верховною Радою законам з 2017 року в Україні…
03/07
Сьогодні під час засідання Комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної…
01/07
“Нам вдалося добитися перших результатів. Після моїх неодноразових прохань, а…
30/06
На День молоді у Полонне приїхав з музичним виступом гість…
23/06
Йти чи не йти? Для мене це було відповідальне рішення…
17/06
Минулого тижня у Славуті, Шепетівці та Полонному відзначали День медичного…

Популярні новини