Освітяни Славутчини відзначили допомогу Романа Мацоли

Меценатом року визнали освітяни Славутчини Народного депутата України, засновника громадської організації «Інститут солідарності громад» Романа Мацолу. Таким чином відзначили його внесок у розвиток галузі в районі. Диплом про перемогу в номінації «Меценат року» від Відділу освіти, молоді та спорту Славутської райдержадміністрації вручили помічнику-консультанту депутата Людмилі Васильєвій під час урочистостей до Дня учителя.

img_1505

metsenat-roku

Очевидно, що нагорода цілком заслужена, адже допомога у вихованні та освіті дітей, в тому числі і з сільської місцевості є в пріоритетах діяльності Романа Мацоли та його громадської організації. Багато проектів для сільських шкіл уже було профінансовано в рамках конкурсу мікро-грантів «Інституту солідарності громад». Згадати хоча б допомогу в облаштуванні майстерні з деревообробки в Берездівському НВК, спортивні майданчики з різних видів спорту в Крупецькому НВК, облаштування сучасного кабінету зарубіжної літератури в Старокривинському НВК, інші проекти чи індивідуальні стипендії для сільських дітей на розвиваючі заходи. До речі, освітянські проекти Роман Миколайович та його громадська організації підтримують і в м.Славута, і в сусідніх районах.

269331349

«Вважаю, вирішення проблем шкіл та виховання дітей пріоритетними у своїй роботі, – звернувся у вітальному слові до освітян на своїй сторінці Роман Миколайович, – адже саме якісна освіта є основою для рівних можливостей і повинна дати шанс у житті кожній дитині, будь вона зі столиці чи маленького українського села».

Приємно, що народний обранець не лише словом, а в першу чергу дієвими заходами допомагає розвиватися освіті краю.

07/12
Від вашої компетентності та відповідальності залежить рівень розвитку громади. Від…
06/12
Щоденно понад 200 тисяч з вас захищають Україну на передовій,…
05/12
Останні 5 років для українців - це особливе свято. Саме…
21/11
21 листопада - День Свободи та Гідності, як згадка про…
17/11
Шановні працівники сільського господарства! У день вашого професійного свята бажаю…
09/11
Щиро вітаю з професійним святом усіх діячів культури, працівників будинків…
12/10
Щиро вітаю зі святом усіх мешканців міста! Бажаю кожному з…
06/10
Вчити дітей - це не просто ваша робота, це стиль…

Популярні новини