Запрошення гуртів «Антитіла» та «Мері» – це не лише підтримка української музики

Завдяки сприянню ГО «Інститут солідарності громад» Романа Мацоли на святкування Дня міст Славута, Шепетівка та Полонне були запрошені гурти «Мері» та «Антитіла». Організатори заходів кажуть, що хотіли не лише подарувати хороший настрій мешканцям до дня народження їх міст, а й досягти важливіших цілей.

«Роман Мацола як засновник нашої організації, – розповідає виконавчий директор «Інституту солідарності громад» Леся Костик, – завжди ставить завдання, аби ми сприяли розвитку громад та підтримує тих людей, які самі щось прагнуть зробити у житті. Тому коли ми планували, як можна долучитися до святкування дня міст, то враховували кілька факторів. По-перше, через соціальні мережі запитали думку людей, про те, кого б вони хотіли побачити на своєму святі. Саме «Мері» та «Антитіла» отримали підтримку молоді. Крім того, ми обирали гурти, які не лише роблять якісну українську музику, а ще й мають активну громадянську позицію, люблять Україну, є справжніми патріотами нашої держави».

275362080

Музиканти цих гуртів не лише відомі своєю творчістю, вони активно займаються волонтерською діяльністю: збирали кошти для солдатів, возили на схід обмундирування, засоби захисту, організовували виступи тощо.

«Це справжня молода творча еліта нашої країни, – розповідає Леся Костик, – ми хочемо, щоб молодь в Шепетівці, Славуті та Полонному мала можливість насолоджуватися їхньою творчістю, вчитися у них патріотизму, працелюбству».

275360296

Варто відзначити, що за ініціативи «Інституту солідарності громад» Романа Мацоли перед концертом була організована зустріч і прес-конференція гурту «Антитіла» для представників учнівського самоврядування та молодіжної ради Шепетівки. Молодь спробувала себе у якості журналістів, діти запитували про історію створення гурту, про пісні, які надихають і про проведення вільного часу, якого, як виявилося, музикантам дуже бракує. На запитання, які традиції з підготовки до концерту має гурт, “Антитіла” практично одноголосно відповіли – виспатися.

275360991

І хоча хлопцям справді бракує часу не лише побути з родинами, а інколи просто кілька годин відпочити, вони все ж знаходять можливість допомогти своїй державі. Зокрема, музиканти гурту «Антитіла» розповіли молоді Шепетівки, що під час розгортання бойових дій на сході вирішили долучитися до порятунку життя наших воїнів. Збирали кошти, шукали «броніки», обмундирування, одяг, аптечки, особисто завозили це на схід. Соліст гурту Тарас Тополя також став учасником проекту «Пісні народжені в АТО», в рамках якого відомі співаки співають разом з простими солдатами.

До речі, гурт «Мері» теж активно допомагає нашим захисникам, виступає перед пораненими, підтримує солдатів тощо.

274402499

«Ми дуже сподіваємося, що молодь Хмельниччини слухатиме якісну українську музику, буде працювати на благо свого міста, містечка чи села, а наша організація цьому сприятиме» – так підсумувала нашу розмову пані Леся Костик, виконавчий директор ГО Романа Мацоли «Інститут солідарності громад.

275362411

Фотографії Людмили Васильєвої

 

07/12
Від вашої компетентності та відповідальності залежить рівень розвитку громади. Від…
06/12
Щоденно понад 200 тисяч з вас захищають Україну на передовій,…
05/12
Останні 5 років для українців - це особливе свято. Саме…
21/11
21 листопада - День Свободи та Гідності, як згадка про…
17/11
Шановні працівники сільського господарства! У день вашого професійного свята бажаю…
09/11
Щиро вітаю з професійним святом усіх діячів культури, працівників будинків…
12/10
Щиро вітаю зі святом усіх мешканців міста! Бажаю кожному з…
06/10
Вчити дітей - це не просто ваша робота, це стиль…

Популярні новини