Роман Мацола отримав звання почесного громадянина Полонного

За вагомий внесок у соціально-культурний розвиток міста Полонного, активну участь у громадському житті міста, конструктивну співпрацю з місцевими органами вдали по вирішенню життєво-важливих проблем громади виконком Полонської міської ради своїм рішенням №159 від 16 вересня 2016 року присвоїв звання «Почесний громадянин міста Полонного» народному депутату Роману Мацолі.

Про це було оголошено зі сцени під час урочистостей, присвячених святкуванню дня міста і, схоже, стало справжньою несподіванкою для Романа Миколайовича. Отримавши почесну відзнаку з рук міського голови Франца Скримського, Роман Мацола, дещо хвилюючись, заявив, що така відзнака для нього водночас несподівана, приємна та надзвичайно відповідальна. Ставши повноправним почесним громадянином Полонного, він пообіцяв сповна працювати для розвитку міста та на благо його мешканців, аби виправдати довіру полончан.

274908356

Відзначимо, що звернулась до міської влади із пропозицією присвоїти Роману Мацолі таке звання громадська організація багатодітних матерів Полонного «Щаслива родина».  У довідці-поданні йдеться про те, що Роман Миколайович та його громадська організація постійно допомагають громадським об’єднанням, зокрема учасникам АТО, афганцям, чорнобильцям, ветеранам Другої світової війни, матерям, інвалідам, дітям-сиротам. За залучені його організацією кошти, а це понад 1 млн.грн., зроблено багато проектів у школах, садочках та лікарнях міста. Допомагає Роман Миколайович залучати для розвитку міста і бюджетні та позабюджетні кошти, згадати хоча б будівництво спортивного майданчику зі штучним покриттям поблизу школи №3.

IMG_3148м

Що ж, новим почесним громадянином Полонного Романом Мацолою зроблено і справді чимало, залишається лише сподіватися, що так буде і надалі.

274908490

Світлана Климович

07/12
Від вашої компетентності та відповідальності залежить рівень розвитку громади. Від…
06/12
Щоденно понад 200 тисяч з вас захищають Україну на передовій,…
05/12
Останні 5 років для українців - це особливе свято. Саме…
21/11
21 листопада - День Свободи та Гідності, як згадка про…
17/11
Шановні працівники сільського господарства! У день вашого професійного свята бажаю…
09/11
Щиро вітаю з професійним святом усіх діячів культури, працівників будинків…
12/10
Щиро вітаю зі святом усіх мешканців міста! Бажаю кожному з…
06/10
Вчити дітей - це не просто ваша робота, це стиль…

Популярні новини