Роман Мацола підтримує сучасну українську літературу

У Полонному відбулася презентація літературної збірки «Полонь», виданої за кошти мікро-гранту ГО Романа Мацоли «Інститут солідарності громад». До книги увійшли 25 літературних творів авторів з Полонщини, а її видання приурочене п’ятнадцятій річниці з дня заснування однойменної літературно-мистецької вітальні, а також 25-й річниці Незалежності України.

На презентації збірки були присутні як полонські автори виданих творів, так і їхні колеги, поети та письменники, з Хмельницького. Нинішнє, вже третє видання «Полоні», стало підсумком творчої праці останніх років талановитих людей з Полонщини. Книга була видана завдяки ініціативі голови творчого об’єднання Зінаїди Олексенко, яка підготувала проект та виграла грант від ГО «Інститут солідарності громад», заснованої народним депутатом Романом Мацолою.

img_6982m

Полонська районна організації Товариства “Просвіта” ім. Т.Г.Шевченка та Полонська літературно- мистецька вітальня ” Полонь” висловили вдячність народному депутату України Роману Мацолі за фінансування видання літературної збірки. Редагував її Роман Пелех, художнє оформлення належить талановитому місцевому художнику Миколі Козаку.

img_6847m

Презентація відбулась у святковій та дружній атмосфері, за участі обдарованих учнів місцевих шкіл, вчителів літератури, бібліотечних працівників та просто любителів літератури краю.

img_6837m

Читаючи свої твори під час презентації, автори змогли знайти свої особливі ключики до душ та сердець слухачів, передати біль війни, любов до рідного краю, його історії, а також глибину людських стосунків та почуттів…

img_6969m

На знак подяки присутні на презентації запросили Романа Мацолу на святкування 1020-ї річниці з дня першої згадки м.Полонного, яке відбудеться у найближчу неділю.

12/10
Щиро вітаю зі святом усіх мешканців міста! Бажаю кожному з…
06/10
Вчити дітей - це не просто ваша робота, це стиль…
21/09
Щиро вітаю кожного, хто народився, жив, живе чи працює у…
01/09
Бажаю у цей день усім учням, а особливо першокласникам, їх…
24/08
Сердечно вітаю вас з найбільшим святом українців! День Незалежності є…
26/07
Впродовж 5 років я намагався пояснити усім, і це моя…
11/07
Сьогодні у другому читанні було ухвалено проект Виборчого кодексу, який…
05/07
Завдяки прийнятим Верховною Радою законам з 2017 року в Україні…
03/07
Сьогодні під час засідання Комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної…
01/07
“Нам вдалося добитися перших результатів. Після моїх неодноразових прохань, а…

Популярні новини