Роман Мацола підтримує сучасну українську літературу

У Полонному відбулася презентація літературної збірки «Полонь», виданої за кошти мікро-гранту ГО Романа Мацоли «Інститут солідарності громад». До книги увійшли 25 літературних творів авторів з Полонщини, а її видання приурочене п’ятнадцятій річниці з дня заснування однойменної літературно-мистецької вітальні, а також 25-й річниці Незалежності України.

На презентації збірки були присутні як полонські автори виданих творів, так і їхні колеги, поети та письменники, з Хмельницького. Нинішнє, вже третє видання «Полоні», стало підсумком творчої праці останніх років талановитих людей з Полонщини. Книга була видана завдяки ініціативі голови творчого об’єднання Зінаїди Олексенко, яка підготувала проект та виграла грант від ГО «Інститут солідарності громад», заснованої народним депутатом Романом Мацолою.

img_6982m

Полонська районна організації Товариства “Просвіта” ім. Т.Г.Шевченка та Полонська літературно- мистецька вітальня ” Полонь” висловили вдячність народному депутату України Роману Мацолі за фінансування видання літературної збірки. Редагував її Роман Пелех, художнє оформлення належить талановитому місцевому художнику Миколі Козаку.

img_6847m

Презентація відбулась у святковій та дружній атмосфері, за участі обдарованих учнів місцевих шкіл, вчителів літератури, бібліотечних працівників та просто любителів літератури краю.

img_6837m

Читаючи свої твори під час презентації, автори змогли знайти свої особливі ключики до душ та сердець слухачів, передати біль війни, любов до рідного краю, його історії, а також глибину людських стосунків та почуттів…

img_6969m

На знак подяки присутні на презентації запросили Романа Мацолу на святкування 1020-ї річниці з дня першої згадки м.Полонного, яке відбудеться у найближчу неділю.

07/12
Від вашої компетентності та відповідальності залежить рівень розвитку громади. Від…
06/12
Щоденно понад 200 тисяч з вас захищають Україну на передовій,…
05/12
Останні 5 років для українців - це особливе свято. Саме…
21/11
21 листопада - День Свободи та Гідності, як згадка про…
17/11
Шановні працівники сільського господарства! У день вашого професійного свята бажаю…
09/11
Щиро вітаю з професійним святом усіх діячів культури, працівників будинків…
12/10
Щиро вітаю зі святом усіх мешканців міста! Бажаю кожному з…
06/10
Вчити дітей - це не просто ваша робота, це стиль…

Популярні новини