Допомогли славутським талантам

Нові танцювальні костюми матимуть вихованці Славутського дитячого спортивно-танцювального клубу “Шейк”. А пошити їх вони зможуть власними руками, адже у минулу п’ятницю отримали нову швейну машинку, придбану в рамках конкурсу мікро-грантів від ГО «Інститут солідарності громад».

За словами засновника організації Романа Мацоли, йому подобаються виступи цього колективу, а також надзвичайне ставлення до своєї роботи тренера Лариси Музиченко. Вона не лише вчить дітей танцювати, а за сумісництвом ще вигадує та шиє костюми. Приємно, що в Славуті працюють такі різносторонньо обдаровані люди.

271658010

Проект цей невеличкий, але важливий, і підтриманий був ще й через те, що частину коштів зібрали батьки діток, яких представляла Тетяна Скомаровська. Потрібно було підтримати їх позитивну ініціативу.

Роман Мацола спеціально приїхав, аби зустрітися з вчителями та батьками вихованців клубу, а також подивитись невеличкий концерт колективу.

271661111

Сподіваємося, що «Шейк» і надалі радуватиме славутчан, адже клуб, який налічує близько 70 учасників, знаний не лише на Славутчині, але й далеко за її межами.

271659248

Ну а народний депутат Роман Мацола завершив свій візит на Славутчину особистим прийомом виборців.

Світлана Климович