На крок ближче до Європи

У школі №7 м.Полонне покращили умови перебування для учнів та вчителів. Були зроблені нові внутрішні туалети, а баскетбольна команда отримала нові м’ячі. А ще обіцяють замінити вікна на сучасні енергозберігаючі. Усе це зроблено завдяки активній участі та допомозі Народного депутата Романа Мацоли та небайдужих вчителів і батьків.

У минулу п’ятницю Роман Мацола особисто завітав до сьомої полонської школи, аби поспілкуватися з вчителями, учнями та їхніми батьками. Говорили про зміни, які очікують на українську освітню галузь. Народний обранець розповів про те, як держава бачить шлях вирішення проблем, які накопичувалися десятиліттями. Це і децентралізація та спрямування більшої частини коштів на місця, для ось таких шкіл, і реформа освіти, яка має наблизити до кращих європейських стандартів, зробити більше спрямованою на розвиток та виховання дітей. Також на зустрічі з депутатом представили результати конкретної роботи у цій школі, де завдяки конкурсу грантів від громадської організації Романа Мацоли «Інститут солідарності громад»  покращили умови перебування учнів та вчителів, зокрема зроблено два внутрішніх санвузли.

Крім того, Роман Мацола та міський голова Франц Скримський розповіли, що спільними зусиллями депутата та місцевої влади вдалося залучити 500 тис.грн. з державного бюджету на капітальний ремонт садочку у цьому ж НВК, що покращить умови перебування дітей та збереже енергоресурси.

Роман Миколайович не втомлюється повторювати, що лише активні та працьовиті громадяни змінюють нашу країну на краще. Саме такими є не лише вчителі та батьки учнів цієї школи, а ще й місцева баскетбольна команда. Вона завжди показує хороші спортивні результати, тому, до Дня фізкультурника, Роман Миколайович подарував їм м’ячі. А на завершення відвідин школи ще й з задоволенням пограв з учнями.

Цього дня народний депутат також провів цілий ряд інших зустрічей, зокрема і особистий прийом виборців у себе на окрузі.

Світлана Климович

12/10
Щиро вітаю зі святом усіх мешканців міста! Бажаю кожному з…
06/10
Вчити дітей - це не просто ваша робота, це стиль…
21/09
Щиро вітаю кожного, хто народився, жив, живе чи працює у…
01/09
Бажаю у цей день усім учням, а особливо першокласникам, їх…
24/08
Сердечно вітаю вас з найбільшим святом українців! День Незалежності є…
26/07
Впродовж 5 років я намагався пояснити усім, і це моя…
11/07
Сьогодні у другому читанні було ухвалено проект Виборчого кодексу, який…
05/07
Завдяки прийнятим Верховною Радою законам з 2017 року в Україні…
03/07
Сьогодні під час засідання Комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної…
01/07
“Нам вдалося добитися перших результатів. Після моїх неодноразових прохань, а…

Популярні новини