Роман Мацола інспектував якість ремонту доріг

У понеділок на Славутчині побував народний депутат України Роман Мацола. Приїхав, аби особисто перевірити, якість ремонту доріг поблизу м.Славута та в селі Старий Кривин.

Навесні цього року, в тому числі і за безпосередньої участі народного депутата України Романа Мацоли, для ремонту доріг на окрузі з державного бюджету було виділено близько 16 млн.грн. Практично завершено ділянку поблизу м.Славута, від цикорієсушильного заводу до переїзду. Нині розпочаті роботи над проблемною ділянкою в с. Ст.Кривин.

257723403

За словами голови Славутської РДА Богдана Маршука, ремонт виконує тернопільска фірма, яка має хорошу репутацію, новітнє обладнання та американські технології. Ремонтники обіцяють, що ці дороги служитимуть довше, гарантію дають мінімум на 5 років.

Роман Мацола, особисто оглянувши зроблене, висловив стриманий оптимізм та сподівання, що виділені кошти будуть використані правильно, а дороги довго служитимуть людям.

257723846

«Я багато зусиль доклав, аби Уряд передбачив кошти на ці ділянки, – розповідає Роман Мацола. – Розумію, що це небагато і потрібно шукати можливості для ремонту й інших доріг. Разом з місцевою владою ми продовжуватимемо роботу в цьому напрямку. Я поспілкувався з сільським головою Василем Малинюком, головою адміністрації Богданом Маршуком, ще раз попросив їх контролювати роботи, аби гроші не були потрачені даремно. Але все ж приємно, що проблеми поступово вирішуються і, принаймні, ці ділянки доріг будуть відремонтовані».