Вирішено багаторічну проблему мешканців с.Романіни

Близько 6 років мешканці села Романіни, що на Славутчині, мали величезну проблему з електропостачанням. І ось нарешті, спільними зусиллями місцевої влади та народного депутата, її вдалося вирішити.

IMG_7820

“Одразу після обрання до Верховної Ради України, – розповідає народний депутат Роман Мацола, – мешканці села звернулися до мене з проханням допомогти налагодити їм нормальне електропостачання. Проблема виникла після того, як у 2009 році там закрився цегельний завод, і не було кому подбати про наявне обладнання. Люди мали серйозні проблеми, через перепади напруги у них виходила з ладу побутова техніка, обірвані проводи високої напруги становили загрозу життю місцевих мешканців”.

Разом з місцевою владою, депутатом обласної ради Артуром Фрідманом народний депутат Роман Мацола включилися у пошуки шляхів вирішення проблеми, в першу чергу залучення коштів. Врешті, на будівництво ЛЕП було виділено  1 927 834 грн. із державного бюджету та 288 875 грн. з сільського.

Багато зусиль було потрачено, але історія має щасливе завершення. 4 липня була перерізана стрічка та введена в дію нова лінія електропередач. Тепер Романіни мають світло. Люди тішаться, але й про інші проблеми просять владу не забувати

“Я радий, – каже Роман Мацола, – що у цей нелегкий час нам вдалося вирішити конктерну справу цих людей. Переконаний, якщо всі політики, влада різних рівнів, співпрацюватимуть та зосередяться на конструктивній роботі, то і проблеми вирішуватимуться швидше, а простим людям житиметься значно краще”.

IMG_7834

Цього дня почесні гості також відвідали амбулаторію загальної практики сімейної медицини в с. Миньківці, де зустрілися з трудовим колективом, соціально-побутовий комплекс Славутського районного територіального центру соціального обслуговування,  де директор центру Лариса Мазур показала гостям нове спортивно-оздоровче обладнання, придбане завдяки участі в конкурсі мікро-грантів ГО «Інститут солідарності громад».

IMG_7857

Народний депутат України Роман Мацола провів особистий прийом виборців, поспілкувавшись про проблеми селян.

12/10
Щиро вітаю зі святом усіх мешканців міста! Бажаю кожному з…
06/10
Вчити дітей - це не просто ваша робота, це стиль…
21/09
Щиро вітаю кожного, хто народився, жив, живе чи працює у…
01/09
Бажаю у цей день усім учням, а особливо першокласникам, їх…
24/08
Сердечно вітаю вас з найбільшим святом українців! День Незалежності є…
26/07
Впродовж 5 років я намагався пояснити усім, і це моя…
11/07
Сьогодні у другому читанні було ухвалено проект Виборчого кодексу, який…
05/07
Завдяки прийнятим Верховною Радою законам з 2017 року в Україні…
03/07
Сьогодні під час засідання Комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної…
01/07
“Нам вдалося добитися перших результатів. Після моїх неодноразових прохань, а…

Популярні новини