Вирішено багаторічну проблему мешканців с.Романіни

Близько 6 років мешканці села Романіни, що на Славутчині, мали величезну проблему з електропостачанням. І ось нарешті, спільними зусиллями місцевої влади та народного депутата, її вдалося вирішити.

IMG_7820

“Одразу після обрання до Верховної Ради України, – розповідає народний депутат Роман Мацола, – мешканці села звернулися до мене з проханням допомогти налагодити їм нормальне електропостачання. Проблема виникла після того, як у 2009 році там закрився цегельний завод, і не було кому подбати про наявне обладнання. Люди мали серйозні проблеми, через перепади напруги у них виходила з ладу побутова техніка, обірвані проводи високої напруги становили загрозу життю місцевих мешканців”.

Разом з місцевою владою, депутатом обласної ради Артуром Фрідманом народний депутат Роман Мацола включилися у пошуки шляхів вирішення проблеми, в першу чергу залучення коштів. Врешті, на будівництво ЛЕП було виділено  1 927 834 грн. із державного бюджету та 288 875 грн. з сільського.

Багато зусиль було потрачено, але історія має щасливе завершення. 4 липня була перерізана стрічка та введена в дію нова лінія електропередач. Тепер Романіни мають світло. Люди тішаться, але й про інші проблеми просять владу не забувати

“Я радий, – каже Роман Мацола, – що у цей нелегкий час нам вдалося вирішити конктерну справу цих людей. Переконаний, якщо всі політики, влада різних рівнів, співпрацюватимуть та зосередяться на конструктивній роботі, то і проблеми вирішуватимуться швидше, а простим людям житиметься значно краще”.

IMG_7834

Цього дня почесні гості також відвідали амбулаторію загальної практики сімейної медицини в с. Миньківці, де зустрілися з трудовим колективом, соціально-побутовий комплекс Славутського районного територіального центру соціального обслуговування,  де директор центру Лариса Мазур показала гостям нове спортивно-оздоровче обладнання, придбане завдяки участі в конкурсі мікро-грантів ГО «Інститут солідарності громад».

IMG_7857

Народний депутат України Роман Мацола провів особистий прийом виборців, поспілкувавшись про проблеми селян.

07/12
Від вашої компетентності та відповідальності залежить рівень розвитку громади. Від…
06/12
Щоденно понад 200 тисяч з вас захищають Україну на передовій,…
05/12
Останні 5 років для українців - це особливе свято. Саме…
21/11
21 листопада - День Свободи та Гідності, як згадка про…
17/11
Шановні працівники сільського господарства! У день вашого професійного свята бажаю…
09/11
Щиро вітаю з професійним святом усіх діячів культури, працівників будинків…
12/10
Щиро вітаю зі святом усіх мешканців міста! Бажаю кожному з…
06/10
Вчити дітей - це не просто ваша робота, це стиль…

Популярні новини