Нове спортивно-оздоровче обладнання закуплено на Славутчині

Проект “Втілення в життя державних соціальних стандартів”, який передбачає покращення обслуговування громадян похилого віку, людей з обмеженими фізичними можливостями, а також реабілітацію учасників АТО, реалізовано Славутським центром соціального обслуговування населення та ГО Романа Мацоли “Інститут солідарності громад”.

В рамках проекту,  презентаваного 4 липня, громадяни матимуть можливість користуватися різноманітним спортивно-оздоровчим обладнанням: профілактороми Євмінова (лікування захворювань хребта), ротаційним тренажером для верхніх кінцівок, біговою доріжкою, масажним ортопедичним килимком, приладами «Нуга Бест», апаратом для низькочастотної магнітотерапії (магнітні поля мають протизапальну, протинабрякову, болезаспокійливу дію, поліпшується мікроциркуляція крові, тощо), галогенератором та соляними світильниками (використовується для лікування і профілактики алергічних захворювань бронхо-легеневої системи та ін. захворювань).

IMG_7878

Проект “Втілення в життя державних соціальних стандартів” має на меті покращити обслуговування громадян похилого віку, людей з обмеженими фізичними можливостями, а також реабілітацію учасників АТО. Станом на початок 2016 року  в  Славутському районі проживає  9766 пенсіонерів, на обслуговуванні в Славутському районному територіальному центрі перебувало 2129 громадян похилого віку, з них  488 одиноких, 2204  інвалідів та інших соціально незахищених категорій. Майже всі вони потребують щоденної підтримки.

IMG_7887

Проект допоможе не лише в реабілітації та соціальній адаптації, а й в організації зайнятості та дозвілля, в організації спортивно-оздоровчих заходів для одиноких мешканців району, людей похилого віку, людей з обмеженими фізичними можливостями в адмінприміщенні територіального центру в м. Славута та безпосередньо на місці проживання громадян в соціально-побутовому комплексі с. Миньківці.

Також, як виїзна соціально-мобільна бригада, обладнання використовуватиметься в селах Хоровець, Іванівка, Крупець,  Кривин, Полянь, Цвітоха, Лисиче та ін. В подальшому буде відкрито стаціонарну кімнату з фізичної та медичної реабілітації в с.Пашуки.

Оглядаючи нове обладання Роман Мацола побажав аби воно довго служило та приносило користь людям. Нагадаємо, що устаткування було придано в рамках другого конкурсу мікро-грантів ГО “Інститут солідарності громад”. Подібні соціально значимі ініціативи реалізовуються у Шепетівському, Славутському та Полонському районах. Загальний бюджет проектів складає більше 1 млн.грн.

 

07/12
Від вашої компетентності та відповідальності залежить рівень розвитку громади. Від…
06/12
Щоденно понад 200 тисяч з вас захищають Україну на передовій,…
05/12
Останні 5 років для українців - це особливе свято. Саме…
21/11
21 листопада - День Свободи та Гідності, як згадка про…
17/11
Шановні працівники сільського господарства! У день вашого професійного свята бажаю…
09/11
Щиро вітаю з професійним святом усіх діячів культури, працівників будинків…
12/10
Щиро вітаю зі святом усіх мешканців міста! Бажаю кожному з…
06/10
Вчити дітей - це не просто ваша робота, це стиль…

Популярні новини