Чи виростуть у Славуті свої олімпійські чемпіони?

Вкладаючи у спорт ми інвестуємо у майбутнє.

Коли громадяни, особливо діти та молодь, більше часу проводять на спортивних майданчиках, тоді в суспільстві менше проблем зі злочинністю, охороною здоров’я тощо. ГО «Інститут солідарності громад» Романа Мацоли докладає багато зусиль, аби сприяти вихованню здорових, освічених, спортивних українців.

dTYCRVOjP5s

В останні вихідні травня на Хмельниччині пройшов перший відкритий чемпіонат Славути з боксу. Його організаторами виступив боксерський клуб “Патріот”, за підтримки спонсорів. Загалом у турнірі взяли участь 17 команд з Хмельниччини, Рівненщини та Житомирщини. Суддівство забезпечували визнані майстри своєї справи, судді національної та першої  категорії, на чолі з майстром спорту Л.Бугайловим.

ssknZbLtZag

Славутчани, завітавши на турнір, отримали чималу порцію позитивних емоцій. Ну а якщо є змагання, то повинні бути і переможці. Представники славутського клубу «Патріот» вибороли одразу 17 золотих 20 срібних та 3 бронзові медалі. Серед тих, кого варто відзначити особисто, – Віталій Якимчук, Ілля Дубіна, Ілля Морозов, Єгор Анікін, Ярослав Лєбєдєв, Дмитро Дубіна, Артем Машук, Кирило Добровольський та найменші учасники – Даніїл Дужков, Євген Мінко та Давід Андріанов.

5QZo3ViiMss

Представники клубу «Патріот» висловили подяку тим людям, без допомоги яких ці чудові змагання просто не відбулися б, зокрема Народному депутату України Роману Мацолі, за кошти гранту від якого було придбано ринг, міському голові Василю Сидору, депутату обласної ради Олександру Міклушу, директору “Славутського солодового заводу” Миколі Дубіні та багатьом іншим.

H_RDQx5EYHE

Організатори сподіваються що подібні турніри проходитимуть і надалі, залучали нових учасників та радували глядачів. І можливо в Славуті колись виховаюсь своїх олімпійських чемпіонів. Принаймні перший крок для цього зроблено.

p4hW_l8i8Tk

12/10
Щиро вітаю зі святом усіх мешканців міста! Бажаю кожному з…
06/10
Вчити дітей - це не просто ваша робота, це стиль…
21/09
Щиро вітаю кожного, хто народився, жив, живе чи працює у…
01/09
Бажаю у цей день усім учням, а особливо першокласникам, їх…
24/08
Сердечно вітаю вас з найбільшим святом українців! День Незалежності є…
26/07
Впродовж 5 років я намагався пояснити усім, і це моя…
11/07
Сьогодні у другому читанні було ухвалено проект Виборчого кодексу, який…
05/07
Завдяки прийнятим Верховною Радою законам з 2017 року в Україні…
03/07
Сьогодні під час засідання Комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної…
01/07
“Нам вдалося добитися перших результатів. Після моїх неодноразових прохань, а…

Популярні новини