Дитячий майданчик замість смітника

У Шепетівці, на розі вулиць Разіна та Партизанській, де раніше було стихійне сміттєзвалище, у п’ятницю відкрили новий дитячий майданчик. Гірка, каруселі, баскетбольне кільце, лавочки для відпочинку – усе це зроблено місцевими мешканцями за підтримки благодійників.

Люди не захотіли миритися з тим, що на місці колишнього занедбаного спортивного майданчика в районі вул.Разіна та Партизанської виросло стихійне сміттєзвалище. Місцеві небайдужі люди  зібралися і задумали зробити дитячий майданчик. Аби підростаюче покоління мало шанс відірватися від телевізорів та комп’ютерів і десь могло просто погратися на відкритому повітрі. Але для реалізації ідеї потрібні були кошти. Почувши про конкурс мікро-грантів від громадської організації Романа Мацоли «Інститут солідарності громад» вирішили спробувати і …

IMG_6037

… проект «Весняний екобум» отримав підтримку та фінансування на суму майже 15 тисяч гривень. Долучилися і інші благодійники – Врам Мовсесян, Юрій Шайнога, Валеріан Ординський, Микола Романюк, Іван Буліч, Володимир Синюта, молоді мами, небайдужі сусіди, дітвора з навколишніх вулиць. Допомагали хто чим міг. Розчистили чагарники, вивезли сміття, привезли землю, вирівняли площадку, встановили майданчик і ось нарешті у п’ятницю – урочисте відкриття.

Священик Василь Гетьман освятив майданчик. Діти читали вірші, співали, дякували усім, хто влаштував їм це свято. Роману Мацолі діти подарували коровай, а він їм подяки. Були й вареники, канапки, узвар, подарунки та теплі слова.

IMG_6078

Найголовніше, на думку Романа Мацоли, це усміхнені дитячі обличчя, які надзвичайно радіють новому майданчику. А ще, що не менш важливо, це об’єднання людей з різних вулиць мікрорайону. Саме завдяки їх ініціативі та згуртованості мрія стала реальністю. Під час свого виступу народний депутат наголошував, що лише об’єднуючи зусилля, відкидаючи які надумані протиріччя, будучи активними та цілеспрямованими ми зможемо здобути усе, чого прагнемо, збудувати Україну, в якій люди будуть успішні, заможні, а діти щасливі та здорові.

Іван Вітер

07/12
Від вашої компетентності та відповідальності залежить рівень розвитку громади. Від…
06/12
Щоденно понад 200 тисяч з вас захищають Україну на передовій,…
05/12
Останні 5 років для українців - це особливе свято. Саме…
21/11
21 листопада - День Свободи та Гідності, як згадка про…
17/11
Шановні працівники сільського господарства! У день вашого професійного свята бажаю…
09/11
Щиро вітаю з професійним святом усіх діячів культури, працівників будинків…
12/10
Щиро вітаю зі святом усіх мешканців міста! Бажаю кожному з…
06/10
Вчити дітей - це не просто ваша робота, це стиль…

Популярні новини