Терцентр у Полонному поповнився новим обладнанням

Відтепер полонські соціальні працівники зможуть використовувати більше 40 новеньких тонометрів та пральну машинку.

Артеріальний пульс у народного депутата Романа Мацоли в межах норми, – у цьому переконалися працівники Полонського територіального центру надання соціальних послуг, випробовуючи новенькі тонометри, придбані за кошти гранту від громадської організації «Інститут солідарності громад».

У п’ятницю, 27 травня народний обранець завітав до терцентру аби особисто вручити придбану за кошти гранту медичну та побутову техніку. Відтепер полонські соціальні працівники зможуть використовувати більше 40 новеньких тонометрів та пральну машинку. Саме покращення умов надання соціальних послуг місцевим мешканцям було метою проекту «Огорнемо теплом домашнім старість», реалізованого спільно терцентром та організацією Романа Мацоли «Інститут солідарності громад». Загальна вартість проекту складає більше 28 тис.грн., половину з яких було надано, в рамках конкурсу мікро-грантів, організацією депутата.

IMG_5896

Тонометри справні, переконались соціальні працівники, з посмішками та жартами, помірявши тиск народному депутату. В свою чергу, Роман Миколайович подякував їм за вкрай непросту роботу, вислухав проблеми та пообіцяв ініціювати підвищення рівня їх соціального захисту.

Крім того, перебуваючи на Полонщині, Роман Мацола провів особистий прийом виборців, ознайомився та взяв для вирішення цілий ряд звернень.

IMG_5877

07/12
Від вашої компетентності та відповідальності залежить рівень розвитку громади. Від…
06/12
Щоденно понад 200 тисяч з вас захищають Україну на передовій,…
05/12
Останні 5 років для українців - це особливе свято. Саме…
21/11
21 листопада - День Свободи та Гідності, як згадка про…
17/11
Шановні працівники сільського господарства! У день вашого професійного свята бажаю…
09/11
Щиро вітаю з професійним святом усіх діячів культури, працівників будинків…
12/10
Щиро вітаю зі святом усіх мешканців міста! Бажаю кожному з…
06/10
Вчити дітей - це не просто ваша робота, це стиль…

Популярні новини