Романа Мацолу визнано одним з кращих депутатів в Україні

Громадянська мережа «ОПОРА», дослідивши у квітні роботу депутатів з усієї України, присудила Роману Мацолі друге місце. Народний обранець показав досить високі оцінки роботи як у парламенті так і на окрузі.

За результатами моніторингу діяльності 105 депутатів-мажоритарників у квітні, з’ясували, що народні обранці  провели 105 особистих прийомів громадян, 67 разів взяли участь у роботі місцевих органів влади (як виконавчої влади, так і місцевих рад та органів самоврядування), здійснили 184 візити у свої виборчі округи з різних приводів: участі у благодійних, публічних та експертних заходах, проведення зустрічей з виборцями, громадами та трудовими колективами тощо.

IMG_5553

Роман Мацола, який представляє у парламенті Шепетівщину, Славутчину та Полонщину, на думку громадських експертів, показав високий рівень законотворчої роботи, активно працював на окрузі, співпрацював з місцевими органами влади. Також Роман Миколайович був одним із найбільш дисциплінованих депутатів у розрізі присутності під час голосування.

IMG_5837

У квітні 2016 року Роман Мацола, як свідчать дані письмової реєстрації, не пропустив жодного засідання Верховної Ради України. За звітний період депутат у співавторстві з колегами зареєстрував два законопроекти; став співавтором одного та автором шести депутатських запитів, пов`язані з проблемами свого округу.

IMG_3020

Цього місяця народний депутат кілька разів відвідав область і свій округ: у Славуті, Шепетівці та Полонному зустрівся з переможцями конкурсу мікро-грантів від ГО «Інститут солідарності громад», взяв участь в урочистостях з нагоди 30-х роковин аварії на Чорнобильскій АЕС, у обласному центрі побував на представленні голови Хмельницької облдержадміністрації та взяв участь у круглому столі з народними депутатами від Хмельниччини під головуванням першого заступника Глави Адміністрації Президента України Віталія Ковальчука.

IMG_5888

Крім того, Роман Мацола зустрічався з посадовцями із Шепетівки, Славути, Полонного, а також провів три особистих прийоми громадян. Звітування про діяльність депутата відбувалося на його особистому сайті, на сторінці у Facebook та у місцевих ЗМІ.

IMG_5861

Найкращим у рейтингу визнано представника Житомирщини Павла Дзюблика, найгіршим, за оцінкою «ОПОРИ» став Віктор Балога із Закарпаття.

Довідково: У 2016 р. громадянська мережа ОПОРА здійснює моніторинговий проект у 105 виборчих округах 24 областей  України та міста Київ. Моніторингова кампанія передбачає щомісячний комплексний аналіз діяльності 105 народних депутатів, обраних за мажоритарною складовою, у їхніх округах.

07/12
Від вашої компетентності та відповідальності залежить рівень розвитку громади. Від…
06/12
Щоденно понад 200 тисяч з вас захищають Україну на передовій,…
05/12
Останні 5 років для українців - це особливе свято. Саме…
21/11
21 листопада - День Свободи та Гідності, як згадка про…
17/11
Шановні працівники сільського господарства! У день вашого професійного свята бажаю…
09/11
Щиро вітаю з професійним святом усіх діячів культури, працівників будинків…
12/10
Щиро вітаю зі святом усіх мешканців міста! Бажаю кожному з…
06/10
Вчити дітей - це не просто ваша робота, це стиль…

Популярні новини