Оновлені палати для ветеранів

У минулу п’ятницю в Славутській районній лікарні відбулася приємна подія – на прохання ветеранської організації були облаштовані медичні палати для інвалідів і учасників Другої світової війни в терапевтичному, хірургічному та кардіологічному відділеннях.

Відтепер перебування там буде приємнішим та комфортнішим. Люди, які долучилися до цієї справи сподіваються, що хворі швидше одужуватимуть.

Палати було облаштовано за проектом, поданим Славутською міською ветеранською організацією та працівниками ЦРЛ та фінансово підтриманимо громадською організацією Романа Мацоли «Інститут солідарності громад». За кошти гранту було придбано холодильники, постіль, матраци, ліжка, стільці, шафки, які розставлені у трьох палатах та мають служити як хворим ветеранам, так і решті пацієнтів з усього району.

IMG_5397

За словами заступника головного лікаря Світлани Кузьмічук, їй дуже приємно, що спільними зусиллями вдалося покращити умови перебування хворих у лікарні. Сподівається, що подібна співпраця відбуватиметься і в майбутньому.

Голова ветеранської організації Володимир Пономарьов подякував усім причетним до реалізації проекту, особливо народному депутата Роману Мацолі, який, за його словами, постійно допомагає та підтримує ветеранів.

IMG_5395

Під час свого виступу засновник ГО «Інститут солідарності громад» Роман Мацола, поділився своєю щирою радістю, що його організація має можливість та ось уже другий рік поспіль активно підтримує соціально значимі для славутчан проекти. Розповів, що допомагати треба не лише дітям, а й старшим поколінням. Адже саме ці люди дали нам шлях у життя, а їх старість припала на непрості часи.

Роман Миколайович розповів, що подібні проекти реалізовуються і в інших районах. Зокрема цього ж дня у Шепетівці він брав участь у відкритті післяопераційної палати та презентації проекту «Ускладненням грипу – стоп».

Роман Миколайович також поділився інформацією про реформи, які нині плануються у медицині та запропонував лікарям спільно працювати над залученням коштів державного бюджету на закупівлю необхідного обладнання. Відвідуючи ветеранські палати та помітивши, що там надзвичайно душно, народний депутат пообіцяв придбати за власний кошт ще й жалюзі.

IMG_5390

На завершення перебування у славутській лікарні Роман Мацола побажав присутнім міцного здоров’я та більше хороших приводів зустрічатися.  Зі свого боку, як лікарі, так і присутні пацієнти подякували народному обранцю за теплі слова та хороші справи.

За наступним посиланням можна переглянути сюжет про цю подію від ТРК “Контакт-Славута”

07/12
Від вашої компетентності та відповідальності залежить рівень розвитку громади. Від…
06/12
Щоденно понад 200 тисяч з вас захищають Україну на передовій,…
05/12
Останні 5 років для українців - це особливе свято. Саме…
21/11
21 листопада - День Свободи та Гідності, як згадка про…
17/11
Шановні працівники сільського господарства! У день вашого професійного свята бажаю…
09/11
Щиро вітаю з професійним святом усіх діячів культури, працівників будинків…
12/10
Щиро вітаю зі святом усіх мешканців міста! Бажаю кожному з…
06/10
Вчити дітей - це не просто ваша робота, це стиль…

Популярні новини