15-те місце у рейтингу мажоритарників

Громадянська мережа “ОПОРА” у березні дослідила роботу 105 мажоритарників з усієї України на предмет їх законодавчої роботи та активності в окрузі. Роман Мацола отримав високе 15 місце, і має найкращі показники серед усіх депутатів з Хмельниччини. Громадські активісти аналізували як роботу безпосередньо у Верховній Раді України, так і особистий прийом виборців, зустрічі з представниками місцевої влади, депутатським корпусом тощо. Проаналізувавши всі дані, “ОПОРА” поставила народного депутата України від 190 в.о. Романа Мацолу на 15-те місце. Це найвищий показник не лише серед представників Хмельниччини у Верховній Раді, Р.Мацола “обійшов” своїх колег з сусідніх Рівненщини, Тернопілля та Вінниччини.

“Приємно, що мою роботу помічають, і досить високо оцінюють зусилля нашої команди, – прокоментував результати дослідження Роман Мацола, – але для мене головне завдання, – це щоб люди були задоволені моєю роботою, адже саме вони мене найняли на роботу у Верховну Раду і є моїми найбільшими суддями”.

Довідково: У 2016 р. громадянська мережа ОПОРА здійснює моніторинговий проект у 105 виборчих округах 24 областей  України та міста Київ. Моніторингова кампанія передбачає щомісячний комплексний аналіз діяльності 105 народних депутатів, обраних за мажоритарною складовою, у їхніх округах. Зокрема, моніторинг включає аналіз таких видів діяльності депутатів:

  1. Аналіз законодавчої активності (кількість постанов, законопроектів та запитів, ініційованих депутатом, зокрема таких, які стосуються проблем його округу; відвідуваність засідань комітетів та пленарних засідань ВРУ, виступи депутата тощо);
  2. Аналіз активності депутата у його виборчому окрузі/області (кількість і регулярність роботи громадських приймалень депутата, проведення депутатом особистих прийомів громадян та їхня відповідність дням для роботи з виборцями відповідно до графіку ВРУ, кількість візитів у округ та участь у роботі місцевих органів влади, звітування депутата про свою роботу).
07/12
Від вашої компетентності та відповідальності залежить рівень розвитку громади. Від…
06/12
Щоденно понад 200 тисяч з вас захищають Україну на передовій,…
05/12
Останні 5 років для українців - це особливе свято. Саме…
21/11
21 листопада - День Свободи та Гідності, як згадка про…
17/11
Шановні працівники сільського господарства! У день вашого професійного свята бажаю…
09/11
Щиро вітаю з професійним святом усіх діячів культури, працівників будинків…
12/10
Щиро вітаю зі святом усіх мешканців міста! Бажаю кожному з…
06/10
Вчити дітей - це не просто ваша робота, це стиль…

Популярні новини