15-те місце у рейтингу мажоритарників

Громадянська мережа “ОПОРА” у березні дослідила роботу 105 мажоритарників з усієї України на предмет їх законодавчої роботи та активності в окрузі. Роман Мацола отримав високе 15 місце, і має найкращі показники серед усіх депутатів з Хмельниччини. Громадські активісти аналізували як роботу безпосередньо у Верховній Раді України, так і особистий прийом виборців, зустрічі з представниками місцевої влади, депутатським корпусом тощо. Проаналізувавши всі дані, “ОПОРА” поставила народного депутата України від 190 в.о. Романа Мацолу на 15-те місце. Це найвищий показник не лише серед представників Хмельниччини у Верховній Раді, Р.Мацола “обійшов” своїх колег з сусідніх Рівненщини, Тернопілля та Вінниччини.

“Приємно, що мою роботу помічають, і досить високо оцінюють зусилля нашої команди, – прокоментував результати дослідження Роман Мацола, – але для мене головне завдання, – це щоб люди були задоволені моєю роботою, адже саме вони мене найняли на роботу у Верховну Раду і є моїми найбільшими суддями”.

Довідково: У 2016 р. громадянська мережа ОПОРА здійснює моніторинговий проект у 105 виборчих округах 24 областей  України та міста Київ. Моніторингова кампанія передбачає щомісячний комплексний аналіз діяльності 105 народних депутатів, обраних за мажоритарною складовою, у їхніх округах. Зокрема, моніторинг включає аналіз таких видів діяльності депутатів:

  1. Аналіз законодавчої активності (кількість постанов, законопроектів та запитів, ініційованих депутатом, зокрема таких, які стосуються проблем його округу; відвідуваність засідань комітетів та пленарних засідань ВРУ, виступи депутата тощо);
  2. Аналіз активності депутата у його виборчому окрузі/області (кількість і регулярність роботи громадських приймалень депутата, проведення депутатом особистих прийомів громадян та їхня відповідність дням для роботи з виборцями відповідно до графіку ВРУ, кількість візитів у округ та участь у роботі місцевих органів влади, звітування депутата про свою роботу).
12/10
Щиро вітаю зі святом усіх мешканців міста! Бажаю кожному з…
06/10
Вчити дітей - це не просто ваша робота, це стиль…
21/09
Щиро вітаю кожного, хто народився, жив, живе чи працює у…
01/09
Бажаю у цей день усім учням, а особливо першокласникам, їх…
24/08
Сердечно вітаю вас з найбільшим святом українців! День Незалежності є…
26/07
Впродовж 5 років я намагався пояснити усім, і це моя…
11/07
Сьогодні у другому читанні було ухвалено проект Виборчого кодексу, який…
05/07
Завдяки прийнятим Верховною Радою законам з 2017 року в Україні…
03/07
Сьогодні під час засідання Комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної…
01/07
“Нам вдалося добитися перших результатів. Після моїх неодноразових прохань, а…

Популярні новини