Роман Мацола підтримує ініціативи громадян

Працюючи на окрузі Роман Мацола 11 квітня зустрівся з переможцями конкурсу мікро-грантів від ГО «Інститут солідарності громад» у містах Славута, Шепетівка та Полонне. Метою заходу було познайомитися з грантерами та обговорити проблеми, які будуть вирішуватися в рамках 64 профінансованих проектів, загальний бюджет яких складає близько 1.8 млн.грн.

За словами засновника ГО «Інститут солідарності громад» Романа Мацоли, йому приємно бачити стільки активних, цілеспрямованих та небайдужих людей. Народний обранець під час зустрічі також зазначив, що одним із головним завдань конкурсу проектів є активізація громади, надання підтримки тим людям, які не сидять склавши руки, а самі прагнуть  вирішувати існуючі проблеми. За словами Романа Миколайовича він задоволений активністю, яку продемонстрували наші краяни.

Деякі з присутніх переможців у своїх виступах зізнавалися, що до кінця не вірили у можливість виграти та отримати кошти на реалізацію своїх задумів. Але тепер сповнені бажання та енергії робити корисні справи для своєї громади.

Нагадаємо, що на Славутчині буде профінансовано 20 проектів. Вони дуже різні за тематикою та спрямованістю –  це безкоштовний інтернет в парку, проведення боксерського турніру на першість Славути та міні-футбольного кубку «Афган-АТО», фотошкола, спортивні та дитячі  майданчики, переоснащені палати для ветеранів у ЦРЛ, створення сучасного кабінету зарубіжної літератури в школі с.Старий Кривин, а на базі Берездівського НВК – облаштування майстерні з деревообробки з сучасним станком та інші.

У Полонському районі переможцями стали 17 проектів. Серед них – покращення умов навчання у школі №7, поліпшення  якості водозабезпечення пацієнтів Полонської ЦРЛ, облаштування 4 криниць, ремонт фасаду школи в с.Браженці та дитячого садочку в с.Ганнусине, встановлення фігури Божої матері на мікрорайоні Горошки, проект «Міцна сім’я – щасливі діти», видання книги «Полонь» та інші.

З Шепетівщини переможцями стали одразу 27 проектів – «Перші кроки в бізнесі. Перукар. Власна справа», забезпечення питною водою ЗОШ с.Судилків, допомога в реалізації дитячої мрії по створенню мультфільмів шестикласницею А.Березюк, усі ФАПи району, для запобігання ускладнень при грипі, будуть забезпечені пульсоксиметрами, в шепетівській ДЮСШ буде новий котел опалення, а  спортивний зал “Локомотив” поповниться новим інвентарем…

Заплановано виділення цілого ряду індивідуальних стипендій від Романа Мацоли, в розмірі до 2000 грн., на розвиток творчих чи освітніх талантів молоді з нашого краю. До речі, в цій частині конкурс міні-грантів діє постійно.

Подібні проекти будуть реалізовані у трьох районах – Полонському, Славутському та Шепетівському, а також містах Славута та Шепетівка.

Про хід реалізації кожного з цих проектів, а також їх результати ви можете дізнатися на сторінці http://matsola.org.ua/

IMG_5493 славута IMG_5517 шепетівка IMG_5617 полонне

07/12
Від вашої компетентності та відповідальності залежить рівень розвитку громади. Від…
06/12
Щоденно понад 200 тисяч з вас захищають Україну на передовій,…
05/12
Останні 5 років для українців - це особливе свято. Саме…
21/11
21 листопада - День Свободи та Гідності, як згадка про…
17/11
Шановні працівники сільського господарства! У день вашого професійного свята бажаю…
09/11
Щиро вітаю з професійним святом усіх діячів культури, працівників будинків…
12/10
Щиро вітаю зі святом усіх мешканців міста! Бажаю кожному з…
06/10
Вчити дітей - це не просто ваша робота, це стиль…

Популярні новини