У Старому Кривині проблем вистачає

Народний депутат України Роман Мацола провів особистий прийом виборців у Старому Кривині, що на Славутчині. Проблеми, які ставили перед обранцем місцеві мешканці, непрості, але Роман Миколайович пообіцяв, що зробить усе він нього залежне, аби допомогти людям.

Через двадцять років з’явилося світло в кінці тунелю

Першими на прийом до народного обранця прийшли представники ініціативної групи мешканців села з проханням посприяти у вирішенні питання електрифікації вулиці. Більше двадцяти років люди не можуть добитися вирішення своєї проблеми. Варто відзначити, що команда Романа Мацоли уже пропрацювала це питання, нещодавно була організована зустріч ініціативної групи з представниками Старокривинською сільської ради та керівництвом районної державної адміністрації. Голова РДА Богдан Маршук, пообіцяв, що на ці потреби буде виділено 240 тис. грн. з субвенції за сусідство з Хмельницькою АЕС. Як тільки ці кошти потраплять до бюджету району, одразу буде зібрано позачергову сесію, на якій голосуватимуть за направлення цих коштів на електрифікацію у Старому Кривині. Орієнтовно це станеться у травні-червні ц.р.

«Мічурінцям» теж потрібно допомогти

З проблемами при електрифікації зіткнулися і в садово-господарському товаристві «Мічурінець» (с. Ст.Кривин). Місцеві садівники ніяк не можуть знайти порозуміння з керівництвом «Хмельницькобленерго». Роман Мацола тримає це питання на контролі. Ще наприкінці минулого року він надіслав депутатське звернення до енергетиків, в якому просив проблему вирішити та пришвидшити процес передачі електромережі та електрообладнання  СГТ «Мічурінець» на облік ПАТ «Хмельницькобленерго». На жаль, досі цього не зроблено, тому депутат звернувся до обласної прокуратури щодо вжиття заходів реагування, а також дав дорученням своєму помічнику-консультанту аби він, разом з представниками товариства, зустрівся з керівниками обленерго.

Є діти, повинен бути і садочок

На прийомі у депутата місцеві мешканці також підняли питання з необхідністю забезпечення мешканців села дитячим садочком. Адже кількість дітей збільшується, батьки змушені возити їх до сусіднього Нетішина, а це дуже незручно та дорого. Роман Мацола, разом з головою РДА Богданом Маршуком, домовились, що будуть шукати відповідне приміщення та думати над питанням фінансування садочку. Але ця справа складна, тому швидкого результату чекати не варто.

IMG_2988 IMG_3034

07/12
Від вашої компетентності та відповідальності залежить рівень розвитку громади. Від…
06/12
Щоденно понад 200 тисяч з вас захищають Україну на передовій,…
05/12
Останні 5 років для українців - це особливе свято. Саме…
21/11
21 листопада - День Свободи та Гідності, як згадка про…
17/11
Шановні працівники сільського господарства! У день вашого професійного свята бажаю…
09/11
Щиро вітаю з професійним святом усіх діячів культури, працівників будинків…
12/10
Щиро вітаю зі святом усіх мешканців міста! Бажаю кожному з…
06/10
Вчити дітей - це не просто ваша робота, це стиль…

Популярні новини