Оголошено переможців конкурсу мікро-грантів від ГО «Інститут солідарності громад»

64 проекти стали переможцями другого конкурсу мікро-грантів від Громадської організації Романа Мацоли «Інститут солідарності громад». Фінансування отримають ініціативні групи громадян, громадські організації та бюджетні установи Полонщини, Славутчини та Шепетівщини.

За словами виконавчого директора «Інституту солідарності громад» Лесі КОСТИК, загалом на конкурс було подано 163 заявки, усі підняті проблеми є важливими та заслуговують на увагу, але сума коштів, на жаль, обмежена. Тому незалежна конкурсна комісія обрала 64 найбільш актуальні та реалістичні до виконання проекти. Їх загальний кошторис становить понад 1,8 млн.грн., більша частина з яких, це кошти від «Інституту солідарності громад», а решта – власний внесок ініціаторів.

ПОЛОННЕ

На Полонщині переможцями стали 17 проектів. Серед них – покращення умов навчання у школі №7, поліпшення  якості водозабезпечення пацієнтів Полонської ЦРЛ, облаштування чи ремонт чотирьох криниць – на вул. Н.С.Говорун, біля ЗОШ №2, в районі вулиць Привокзальна та Заводська, а також поблизу Центру «Щасливе дитинство».

В рамках проекту покращаться матеріальна база,  умови надання послуг Територіальним центром надання соціальних послуг, а полонська ДЮСШ «Колос» матиме нову форму. Також буде відремонтовано фасад школи в с.Браженці та дитячий садочок у с.Ганнусине, встановлено фігуру Божої матері на мікрорайоні Горошки, реалізовано проект «Міцна сім’я – щасливі діти», розчищено стихійне сміттєзвалище в районі вул.Пугачова, видано книгу «Полонь», реалізовано проект «Не змарнуй таланти», побудовано два дитячі майданчики – в с.Онацьківці та в районі вулиць Корольова, Молодіжна, Івана Франка.

 

СЛАВУТА

Зі Славутчини переможцями стали 20 проектів.

В рамках підтриманих проектів буде –  безкоштовний інтернет у парку м.Славути, проведення боксерського турніру на першість Славути та міні-футбольного кубку «Афган-АТО». За кошти гранту буде організована безкоштовна фотошкола, облаштовані спортивні та дитячі майданчики в с.Крупець, біля ліцею «Успіх» та на Залізничому мікрорайоні Славути. Планується переоснащення палати для ветеранів у Славутський ЦРЛ, створення сучасного кабінету зарубіжної літератури в школі с.Старий Кривин, а на базі Берездівського НВК облаштують майстерню з деревообробки з сучасним станком.

В рамках проектів буде надана допомога в облаштуванні громадської приймальні для ГО «Славутське міськрайонне об’єднання учасників бойових дій в зоні АТО», “Дитячий спортивно-танцювальний клуб «Шейк» матиме змогу пошити нові сценічні костюми, буде придбана оргтехніка для покращення якості обслуговування в Славутське управління Пенсійного фонду, а районний терцентр соціального обслуговування населення реалізує проект «Втілення в життя державних соціальних стандартів».

Також планується діяльність з тиражування та поширення геральдичних символів сільських рад Славутського району, облаштовані спортивний  майданчик у с.Рівки та тенісна кімната в клубі с.Довжки. Для славутського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст., гімназія» надаватиметься допомога у облаштуванні навчального комп’ютерного комплексу, а юній художниці з Берездівської НВК Оксані Стецюк призначена індивідуальна стипендія на придбання професійної фарби. 

 

ШЕПЕТІВКА

З Шепетівщини переможцями стали одразу 27 проектів. Серед них: «Перші кроки в бізнесі. Перукар. Власна справа», забезпечення питною водою ЗОШ с.Судилків, допомога в реалізації дитячої мрії по створенню мультфільмів шестикласницею А.Березюк. Усі ФАПи району, для запобігання ускладнень при грипі, будуть забезпечені пульсоксиметрами, у шепетівській дитячо-юнацькій спортивній школі буде новий котел опалення, а  спортивний зал “Локомотив” поповниться новим інвентарем.

Планується також облаштування спортивних майданчиків у смт.Гриців та на подвір’ї школи у с.В.Медведівка, реконструкція баскетбольного майданчику ЗОШ №1, обладнання кабінету для дітей з особливими освітніми потребами у Шепетівці, підтримка проекту зі створення Музею Слави у с.Городнявка, експозиція  “Борці за Україну”, обладнання бібліотеки клубу військової частини, влаштування екоплощадки в мікрорайоні «Шанхай», а також місця відпочинку на березі р.Хомора у Грицеві.

Також в рамках конкурсу будуть, спільно з НСОУ «Пласт», проведені спортивні змагання та туристичний похід для національного та військово-патріотичного виховання учнів. Передбачений  благоустрій території дендрологічного парку “Шепетівський”, проведення перших кваліфікаційних змагань з кінологічного фрістайлу, капітального ремонту освітлення у Міському будинку культури, Форум фахівців соціально-психологічної служби “Практична психології: зона найближчого розвитку”, майстер-класи АРТмузейка у музеї М.Островського.

Заплановано виділення 6 індивідуальних стипендій від Романа Мацоли, в розмірі до 2000 грн., на розвиток творчих чи освітніх талантів молоді з нашого краю. До речі, в цій частині конкурс міні-грантів діє постійно.

В кожному з районів буде цілий ряд заходів задля сприяння у створенні ОСББ.

Про хід реалізації кожного з цих проектів, а також їх результати ви можете дізнатися на сторінці http://matsola.org.ua/

«Перед виборами я обіцяв людям залучати інвестиції для розвитку, – розповідає Роман МАЦОЛА, – і своє слово тримаю. Ось уже другий мільйон гривень від «Інститут солідарності громад» виділено на розвиток регіону – це те, що я з іншими небайдужими людьми гарантовано робимо для краю».

За словами Романа Мацоли, кошти, які він залучає в рамках конкурсу мікро-грантів, не державні, а приватні пожертви соціально відповідального бізнесу, який хоче аби наша країна розвивалася.

07/12
Від вашої компетентності та відповідальності залежить рівень розвитку громади. Від…
06/12
Щоденно понад 200 тисяч з вас захищають Україну на передовій,…
05/12
Останні 5 років для українців - це особливе свято. Саме…
21/11
21 листопада - День Свободи та Гідності, як згадка про…
17/11
Шановні працівники сільського господарства! У день вашого професійного свята бажаю…
09/11
Щиро вітаю з професійним святом усіх діячів культури, працівників будинків…
12/10
Щиро вітаю зі святом усіх мешканців міста! Бажаю кожному з…
06/10
Вчити дітей - це не просто ваша робота, це стиль…

Популярні новини