РОМАН МАЦОЛА: “Шкільним харчуванням має бути охоплена максимальна кількість дітей”

Роман Мацола підтримав ініціативу про збільшення кількості дітей, які матимуть безкоштовні гарячі обіди у школах. 

Після того, як наприкінці грудня був прийнятий закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України» право на забезпечення учнів безкоштовним гарячим харчуванням, на жаль, було суттєво обмежено. Зокрема, можливості отримувати безкоштовне харчування позбавлено більшість учнів 1-4 класів та учнів з малозабезпечених сімей, які навчаються у 5 – 11(12) класах. Очевидно, це може погіршити умови їх навчання та перебування у школах.

Окрім зменшення частки дітей, які забезпечуються шкільними гарячими обідами, таке рішення має й інші негативні наслідки, – вимушене скорочення штату працівників їдалень,  збільшення собівартості харчування тощо.

За словами народного депутата, члена фракції «Блоку Петра Порошенка «Солідарність» Романа Мацоли, таку ситуацію потрібно негайно виправляти. Депутат нагадує, що не підтримував та не голосував за закон, яким позбавили право на безкоштовне харчування частину дітей, натомість нині долучився до розробки та внесення у Верховну Раду іншого законопроекту «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо відновлення безкоштовного харчування учнів загальноосвітніх навчальних закладів».

Цим документом, за словами Романа Миколайовича, він з однодумцями хочуть повернути право на безкоштовне харчування для ВСІХ учнів 1-4 класів загальноосвітніх навчальних закладів та учнів 5-11 класів із сімей, які отримують допомогу відповідно до ЗУ “Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям”.

Роман Мацола вважає, що прийняття такого закону дозволить підвищити рівень соціального захисту наших найменших громадян, виступить суттєвою інвестицією у майбутнє держави.

Законопроект, розроблений групою депутатів з фракції БПП «Солідарність», 27 січня був зареєстрований у Верховній Раді України та направлений на розгляд у профільний комітет. Роман Мацола сподівається, що колеги-депутати його підтримають та документ набере необхідну кількість голосів у сесійній залі. Все-таки, що може бути важливіше за здоров’я наших дітей.

148054_original

07/12
Від вашої компетентності та відповідальності залежить рівень розвитку громади. Від…
06/12
Щоденно понад 200 тисяч з вас захищають Україну на передовій,…
05/12
Останні 5 років для українців - це особливе свято. Саме…
21/11
21 листопада - День Свободи та Гідності, як згадка про…
17/11
Шановні працівники сільського господарства! У день вашого професійного свята бажаю…
09/11
Щиро вітаю з професійним святом усіх діячів культури, працівників будинків…
12/10
Щиро вітаю зі святом усіх мешканців міста! Бажаю кожному з…
06/10
Вчити дітей - це не просто ваша робота, це стиль…

Популярні новини