Як на Хмельниччині Святого Миколая зустрічали

Напередодні свята Миколая Чудотворця у Полонне завітав народний депутат Роман Мацола. Народний обранець приїхав аби підтримати та привітати тих людей, які цього найбільше потребують – престарілих, інвалідів, дітей сиріт та з соціально незахищених родин.

Першим закладом, до якого завітав Роман Мацола став Полонський будинок-інтернат для громадян похилого віку та інвалідів. В цьому закладі Роман Миколайович є постійним гостем, завжди шукає нагоду зустрітися з його мешканцями, поспілкуватися, підтримати морально та допомогти з вирішенням тих чи інших побутових потреб Так було і цього разу. Під час свого виступу народний обранець привітав стареньких зі Святом Миколая, закликав творити добро та бути милосердними, адже це так легко і так важливо. А потім виконав роль помічника Святого Миколая та подарував закладу та його мешканцям невеличкі подарунки.

Наступним місцем зустрічі був Районний будинок культури, де завдяки спільним зусиллям райдержадміністрації, міської влади та команди народного депутата був організований святковий ранок для понад як сто дітей з Центру соціально-психологічної реабілітації дітей «Щасливе дитинство», дітей сиріт, напів-сиріт та з прийомних родин. Окрім святкової програми, зорганізованої Будинком культури, діти також отримали солодощі та фрукти від Святого Миколая, а роль його помічників взяли на себе міська влада та Роман Мацола. Тут варто також пригадати, що днем раніше в ресторані «Асторія» свято було організоване також для дітей, що потрапили в складні життєві обставини.

Наступним місцем зупинки народного обранця в цей день був ресторан «Сакура», де завдяки старанням ГО «Інститут солідарності громад» та Полонської спілки бійців АТО» святковий ранок був організований для дітей, чиї батьки нині захищають нашу землю в зоні проведення АТО. Допомагали з святкової програмою небайдужі працівники полонської служби у справах дітей та молоді, які підготували діткам казку про помічників Святого Миколая.

Побувавши на цих чудових заходах Роман Мацола вирушив до Шепетівки та Славути, де на нього теж чекали нужденні. Але команда народного депутата працює і допомагає Св.Миколаю і надалі. В минулу п’ятницю помічник-консультант народного депутата Олена Іщук побувала на відкритті дитячого садочка в с.Онацьківці, де передала подарунки від Романа Миколайовича. А в понеділок вітання та солодкі сюрпризи від народного обранця передали всім діткам, які перебувають на стаціонарному лікуванні у Полонській центральній районній лікарні, а також більш як 300 сиротам з усього району.

Народний депутат, тим часом у Шепетівці зустрівся з інвалідами та сиротами, відвідав школу інтернат та будинок престарілих. Говорив теплі слова та дарував не меш теплі подарунки.

В Славуті майже чотириста дітей отримали вітання та солодкі сюрпризи від свого «Миколая». Пізніше народний обранець відвідав Берездівську школу інтернат та зустрівся з громадою Берездова, зокрема депутатами місцевої ради, фермерами, працівниками закладів освіти, місцевою інтелігенцією. Вийшла досить цікава та відверта розмова. Люди висловили своє невдоволення щодо швидкості та якості реформ, які проводять в країні. Роман Мацола погодився з більшістю висловлених зауважень, разом з тим попросив не вдаватися до огульної критики чи узагальнень, а братися та разом вирішувати конкретні проблеми громади. За словами депутата він був і є виразником думки простих людей свого округу і готовий відстоювати важливі для виборців питання. Депутат, зокрема, висловив чітку позицію щодо необхідності максимально пришвидшити прийняття законів, які забезпечать нормальне функціонування об’єднаних громад, а також підтримав місцевих фермерів у питанні передчасності скасування спеціального режиму зі сплати ПДВ для сільгоспвиробників. І хоча дискусія була досить гострою, але представники Берездівської громади подякували Роману Миколайовичу за те, що знайшов час та не побоявся з ними зустрітися та говорити на складні теми. Люди передали депутату кілька звернень та привітали з наступаючими святами.

214170972 214171287 214171310 214171745 214171899 214171959 214172169 214172207 214172359 214172370 214172680 214172756

07/12
Від вашої компетентності та відповідальності залежить рівень розвитку громади. Від…
06/12
Щоденно понад 200 тисяч з вас захищають Україну на передовій,…
05/12
Останні 5 років для українців - це особливе свято. Саме…
21/11
21 листопада - День Свободи та Гідності, як згадка про…
17/11
Шановні працівники сільського господарства! У день вашого професійного свята бажаю…
09/11
Щиро вітаю з професійним святом усіх діячів культури, працівників будинків…
12/10
Щиро вітаю зі святом усіх мешканців міста! Бажаю кожному з…
06/10
Вчити дітей - це не просто ваша робота, це стиль…

Популярні новини