Скільки платитимемо за газ?

Нещодавно фракція Блоку Петра Порошенка «Солідарність» зібрала 150 підписів народних депутатів та звернулася до уряду, аби збільшити соціальну норму газу, яка постачається населенню по 3.60 грн/м3 з 200 кубометрів на місяць до 400.

Сьогодні питання тарифів на комунальні послуги чи не найбільше турбують українців. Це й не дивно, адже після приведення їх розмірів до економічно обгрунтованих далеко не кожному по кишені сплачувати всі належні платежі. Для соціально незахищених верств населення передбачена субсидія, яка має покрити частину витрат, але і вона не вирішує всіх проблем. Нещодавно фракція Блоку Петра Порошенка «Солідарність» зібрала 150 підписів народних депутатів та звернулася до уряду, аби збільшити соціальну норму газу, яка постачається населенню по 3.60 грн/м3 з 200 кубометрів на місяць до 400.

Уряд прийняв дещо інше рішення. Соціальну норму у споживанні газу змінено: відтепер виділяється не 200 кубічних метрів газу на місяць, а  1200 кубометрів на весь опалювальний сезон. У своєму зверненні до громадян Арсеній Яценюк так прокоментував це рішення: «раніше ви отримували 200 кубометрів газу на місяць. Якщо зекономили і спожили в жовтні не 200, а 100 кубічних метрів, то зекономлених 100 кубічних метрів газу у вас просто згорало, і ви не мали можливості їх перенести на листопад чи інший місяць. Зараз  ми виділяємо не 200 кубічних метрів газу на місяць, а на кожну домівку виділяємо 1200 кубічних метрів газу на весь опалювальний сезон – на 6 місяців”.

«Прийняте рішення про збільшення норми до 1200 кубометрів на 6 місяців, – коментує ситуацію народний депутат України Роман Мацола, – нас не задовольняє,  тому ми продовжуватимемо тиск на уряд, аби він збільшив норму в інтересах простих громадян».

Рішення щодо збільшення «соціальної» норми газу по пільговій ціні в 3.60 грн. днями також буде обговорено урядом з міжнародними кредиторами України. Депутати від фракції БПП «Солідарність» не полишають сподівання збільшити пільгову норму, за яку населення платитиме не 7.188 грн, а 3.60 грн за метр кубічний.

07/12
Від вашої компетентності та відповідальності залежить рівень розвитку громади. Від…
06/12
Щоденно понад 200 тисяч з вас захищають Україну на передовій,…
05/12
Останні 5 років для українців - це особливе свято. Саме…
21/11
21 листопада - День Свободи та Гідності, як згадка про…
17/11
Шановні працівники сільського господарства! У день вашого професійного свята бажаю…
09/11
Щиро вітаю з професійним святом усіх діячів культури, працівників будинків…
12/10
Щиро вітаю зі святом усіх мешканців міста! Бажаю кожному з…
06/10
Вчити дітей - це не просто ваша робота, це стиль…

Популярні новини