АРХІПАСТЕРСЬКИЙ ВІЗИТ СВЯТІЙШОГО ПАТРІАРХА – СЛАВУТА

Понад тисячу вірян взяли участь у Божественній літургії з чином оновлення Свято-Покровського Храму, що звершувалася Патріархом у співслужінні єпископату.

У день свята, при вході на територію Свято-Покровського храму м. Славути, Патріарха ми зустрічали разом з головою Хмельницької облдержадміністрації Микола Завгородній.

Від усіх вірян Хмельниччини висловив глибоку вдячність Патріарху, за те, що у Свято Покрови, він був разом із нами. Для нас це величезна духовна підтримка і радість.

При вході в храм, Патріарха зустрів настоятель храму о. Миколай (Бочкай). Святійший Патріарх у співслужінні митрополита Антонія звершив Божественну літургію, яку прикрасив своїм неперевершеним співом чоловічих хор з м. Хмельницького під керівництвом Степана Дробіта.

Свято-Покровський храм не зміг вмістити усіх бажаючих взяти участь в богослужінні. Понад тисячу Вірин долучились до літургії за допомогою відео трансляції на площу перед Свято-Покровським храмом. Кожен присутній на літургії отримав в подарунок від Р.Мацоли книгу «Аксіос» про основи православної віри та таїнство людської природи.

м.Славута. 14 жовтня 2015 року

vizyt_patriarha_crop_065 vizyt_patriarha_crop_074 vizyt_patriarha_crop_124 vizyt_patriarha_crop_153