В Шепетівці відкрили спортивно-туристичний клуб

Роман Мацола виконав передвиборну обіцянку

У минулу п’ятницю в Шепетівці відкрили спортивно-туристичний клуб ім. Миколи Дзявульського. На урочистому відкритті закладу побувала донька героя, його друзі, учні, а також Народний депутат України Роман Мацола, який став головним меценатом клубу.

Звертаючись до присутніх на зустрічі учнів та вчителів народний депутат зазначив, що у цей важкий час йому особливо приємно бути на такому урочистому та позитивному заході.

«Рік тому, перед виборами я пообіцяв допомогти облаштували цей клуб, – розповідає Роман Мацола, член фракції «Блоку Петра Порошенка «Солідарність» у Верховній Раді. – Думаю багато хто тоді лише посміхнувся – перед виборами всі обіцяють, потім швидко забувають. Але я намагаюся завжди дотримуватися слова. Донька Миколи Дзавульського, який героїчно загинув під час Революції Гідності підготувала проект на конкурс мікро-грантів і отримала фінансування. На виділені нами кошти було куплено чимало туристичного та спортивного обладнання – намети, каремати, линви, велосипеди, наплічники та багато іншого. Нехай це спорядження довго служить дітям та молоді, і вони, підкоряючи чергову вершину Українських Карпат, згадають теплим словом свого наставника – Миколу Дзявульського».

На завершення свого виступу Роман Мацола закликав усіх разом працювати для людей, для свого краю, для України.

IMG_9662 IMG_9679 IMG_9707IMG_9688