В селі Шевченко відкрили магазин

В селі Шевченко, Славутського району, перед виборами люди просили у Романа Мацоли посприяти з відкриттям магазину. Адже навіть хліба не було де купити. Тоді ще кандидат у депутати пообіцяв допомогти…

І ось відбулася нова зустріч з шевченківцями, тепер уже Народний депутат України, член фракції Блоку Петра Порошенка «Солідарність»  знову приїхав у маленьке село на Славутчині, зайшов до магазину «Хуторок» привітався з мешканцями у стінах щойно відкритого торгового закладу. Люди здивувалися, що після виборів депутат про них не забув, таке трапляється не часто.

«Я прекрасно знаю як важко зараз жити людям, – розповідає Романа Мацола. – Але скільки б ми не горювали, краще від того не стане. Нам потрібно рухатися вперед, крок за кроком відбудовувати нашу Україну. Ось сьогодні ми відкрили в цьому селі магазин, це була моя передвиборна обіцянка, вона виконана. Для мене важливо дотримати слова, даного перед цими людьми. Я хочу трішки підняти людям настрій, вселити надію, додати оптимізму».

 

Люди дякували народному депутату за можливість купити товари першої необхідності не покидаючи межі села. Це економить час та кошти. Ціни влаштовують, асортимент теж. При нагоді шевченківці обговорили з депутатом інші нагальні проблеми. Роман Мацола пообіцяв і надалі працювати на благо простих людей.

IMG_9735 IMG_9736 IMG_9741

07/12
Від вашої компетентності та відповідальності залежить рівень розвитку громади. Від…
06/12
Щоденно понад 200 тисяч з вас захищають Україну на передовій,…
05/12
Останні 5 років для українців - це особливе свято. Саме…
21/11
21 листопада - День Свободи та Гідності, як згадка про…
17/11
Шановні працівники сільського господарства! У день вашого професійного свята бажаю…
09/11
Щиро вітаю з професійним святом усіх діячів культури, працівників будинків…
12/10
Щиро вітаю зі святом усіх мешканців міста! Бажаю кожному з…
06/10
Вчити дітей - це не просто ваша робота, це стиль…

Популярні новини