В селі Шевченко відкрили магазин

В селі Шевченко, Славутського району, перед виборами люди просили у Романа Мацоли посприяти з відкриттям магазину. Адже навіть хліба не було де купити. Тоді ще кандидат у депутати пообіцяв допомогти…

І ось відбулася нова зустріч з шевченківцями, тепер уже Народний депутат України, член фракції Блоку Петра Порошенка «Солідарність»  знову приїхав у маленьке село на Славутчині, зайшов до магазину «Хуторок» привітався з мешканцями у стінах щойно відкритого торгового закладу. Люди здивувалися, що після виборів депутат про них не забув, таке трапляється не часто.

«Я прекрасно знаю як важко зараз жити людям, – розповідає Романа Мацола. – Але скільки б ми не горювали, краще від того не стане. Нам потрібно рухатися вперед, крок за кроком відбудовувати нашу Україну. Ось сьогодні ми відкрили в цьому селі магазин, це була моя передвиборна обіцянка, вона виконана. Для мене важливо дотримати слова, даного перед цими людьми. Я хочу трішки підняти людям настрій, вселити надію, додати оптимізму».

 

Люди дякували народному депутату за можливість купити товари першої необхідності не покидаючи межі села. Це економить час та кошти. Ціни влаштовують, асортимент теж. При нагоді шевченківці обговорили з депутатом інші нагальні проблеми. Роман Мацола пообіцяв і надалі працювати на благо простих людей.

IMG_9735 IMG_9736 IMG_9741

12/10
Щиро вітаю зі святом усіх мешканців міста! Бажаю кожному з…
06/10
Вчити дітей - це не просто ваша робота, це стиль…
21/09
Щиро вітаю кожного, хто народився, жив, живе чи працює у…
01/09
Бажаю у цей день усім учням, а особливо першокласникам, їх…
24/08
Сердечно вітаю вас з найбільшим святом українців! День Незалежності є…
26/07
Впродовж 5 років я намагався пояснити усім, і це моя…
11/07
Сьогодні у другому читанні було ухвалено проект Виборчого кодексу, який…
05/07
Завдяки прийнятим Верховною Радою законам з 2017 року в Україні…
03/07
Сьогодні під час засідання Комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної…
01/07
“Нам вдалося добитися перших результатів. Після моїх неодноразових прохань, а…

Популярні новини