Активні громадяни відродять Україну

Майбутнє України в руках тих людей, які хочуть в ній жити. В нашій державі сформувалась критична маса громадян, які перестали чекати манни небесної, а самі беруться до справи. Завдання політиків – таких людей підтримати, створити їм максимально сприятливі умови для розвитку.У Славуті відбувся чудовий фестиваль – “Мистецтво на руїнах”. Дуже насичений на події та позитивний захід, основною ідеєю якого стало відродження культури в міському парку ім.Ф.Михайлова.

Ідея виникла в ГО “Ліга активних славутчан” та була підтримана іншими громадськими організаціями та простими мешканцями міста, які об’єдналися в ініціативу “Разом”. Серед них і “Інститут солідарності громад” Романа Мацоли, який зробив відчутний вклад в проведення фестивалю завдяки перемоги активістів “Разом” в конкурсі мікро-грантів.

“Ці люди не просто хочуть жити в гарному місті, – розповідає засновник “Інституту солідарності громад” Роман Мацола , – вони показали готовність щось зробити для цього. Відродження культури в парку – це чудова ідея, – розповідає народний депутат, – я радий що є такі активні люди, і що мав змогу їм допомогти. Хочу щоб усі зрозуміли, зараз в Україні відбувається процес децентралізації влади, бюджетних ресурсів, повноважень та обов’язків. І тому найбільше будуть розвиватися саме ті громади, де є активні люди, які вміють об’єднуватися та працювати заради спільного блага.”

Програма фестивалю була досить насичена. Виставки, концерти, флешмоби, майстер-класи – кожен міг знайти для себе щось цікаве.6pAbin2tBfk 11899873_1467414613584103_6807675207576679035_n (1) duA3xqC2xI0 MbnX3-jg6YI pr61tfMO0DA rojGwxi1ABE