272 проекти подано на конкурс грантів

На конкурс мікро-проектів, оголошений ГО “Громадська ініціатива Романа Мацоли “Інститут солідарності громад” було подано 272 проектні заявки, на загальну суму 7 187 194 грн.

Незалежна конкурсна комісія, до якої увійшли експерти з розвитку громад, керівники організацій учасників АТО з трьох районів та виконавчий директор “Інституту розвитку громад”,  працює над їх аналізом та оцінкою.

Ресурси організації обмежені, тому серед поданих пропозицій будуть обрані найкращі. Основними критеріями для обрання переможців конкурсу є актуальність проблеми для максимальної кількості громадян краю, залучення людей до вирішення їх проблем, власний внесок організації, здатність команди проекту втілити задумане в життя, життєздатність проекту після закінчення його фінансування.

Результати конкурсу будуть оголошені уже зовсім скоро, про що буде окреме повідомлення.

Після цього з керівниками організацій переможців буде проведено додатковий інструктаж, а проекти перейдуть в стадію безспосередньої реалізації.

Трішки статистики:

До конкурсної комісії подано 272 проектні заявки, з них Полонне – 63, Шепетівка – 131, Славута – 78. Загальна вартість проектів – 7 187 194 грн. Сума коштів, що запитується від “Інституту солідарності громад”  – 5 187 778 грн. Сума коштів виділена на реалізацію проектів – 1 млн. грн.
07/12
Від вашої компетентності та відповідальності залежить рівень розвитку громади. Від…
06/12
Щоденно понад 200 тисяч з вас захищають Україну на передовій,…
05/12
Останні 5 років для українців - це особливе свято. Саме…
21/11
21 листопада - День Свободи та Гідності, як згадка про…
17/11
Шановні працівники сільського господарства! У день вашого професійного свята бажаю…
09/11
Щиро вітаю з професійним святом усіх діячів культури, працівників будинків…
12/10
Щиро вітаю зі святом усіх мешканців міста! Бажаю кожному з…
06/10
Вчити дітей - це не просто ваша робота, це стиль…

Популярні новини