У Полонському районі активно працюють виїзні громадські приймальні депутата

Мої помічники-консультанти, разом з юристами громадської приймальні та представниками органів місцевої влади їдуть до людей у села, аби там на місці допомагати вирішувати їх проблеми.У четвер, 23 липня були у селі Новоселиця. Разом з представниками управління соцзахисту та Пенсійного фонду спілкувалися з місцевих жителів, надавали юридичні консультації, приймали звернення до народного депутата.

Днем раніше були в Котелянці, а перед тим у Радгоспному та Варварівці. Проблем у людей багато. Низькі закупівельні ціни на молоко, відсутність роботи, погані дороги. В Радгоспному скаржилися, що шкільний автобус не хоче до них заїжджати, зупиняється лише на початку села. В Котелянці нарікали на відсутність аптеки та стоматолога. В Новоселиці люди незадоволені умовами договору оренди на земельні паї.

Там де проблеми можна вирішити одразу, допомагаємо. Щось беремо в роботу. На прохання про фінансову підтримку розповідаємо про конкурс мікро-грантів.

Усіх проблем вирішити, звісно, не вистачить ні ресурсів ні повноважень, але те що залежить від мене та моєї команди – робимо.

В Радгоспному та Варварівці були разом з міським головою Полонного Францем Скримським та начальником місцевої ДПІ Ю.Корніюком. Хочу подякувати всім працівникам державних органів, які переймають проблемами простих людей та справді працюють для них.


c.Новоселиця (2)
c.Варварiвка_(4)

07/12
Від вашої компетентності та відповідальності залежить рівень розвитку громади. Від…
06/12
Щоденно понад 200 тисяч з вас захищають Україну на передовій,…
05/12
Останні 5 років для українців - це особливе свято. Саме…
21/11
21 листопада - День Свободи та Гідності, як згадка про…
17/11
Шановні працівники сільського господарства! У день вашого професійного свята бажаю…
09/11
Щиро вітаю з професійним святом усіх діячів культури, працівників будинків…
12/10
Щиро вітаю зі святом усіх мешканців міста! Бажаю кожному з…
06/10
Вчити дітей - це не просто ваша робота, це стиль…

Популярні новини