У Славуті презентували “Спілку учасників бойових дій в зоні АТО»

Інтереси славутських учасників бойових дій тепер захищатиме громадське об’єднання

Прошу вашій увазі інформацію, підготовленою Людмилою Васильєвою, яка є моїм помічником-консультантом по м.Славуті та Славутському району.

16 липня в м. Славута в приміщенні Будинку рад відбулась презентація Громадської організації «СЛАВУТСЬКА МІСЬКРАЙОННА СПІЛКА УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ В ЗОНІ АТО», яка офіційно зареєстрована в Славутському міськрайонному управлінні юстиції 24 квітня 2015 року.

На зустрічі були присутні учасники бойових дій, їх родини, представники бізнесу, влади, громадських та релігійних організацій, засоби масової інформації та просто жителі краю.

Зустріч проводили Голова громадської організації  Бродюк Олександр Васильович та волонтер ГО «Майдан» Людмила Васильєва. В серпні 2014 року Олександр Бродюк був мобілізований в Збройні сили України. Служив в в/ч 1611, 90 батальйону 95 АОМБ. В зоні бойових дій ніс службу на території Донецької області, с. Піски, Водяне, Донецький аеропорт. На жаль, в листопаді отримав мінне-вибухове поранення та був демобілізований з ЗСУ.

Олександр висловив слова щирої вдячності всім славутчанам, які допомагали армії, підтримували та не залишались байдужими до ситуації яка склалась в нашій Державі. Потім запропонував хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих Героїв Ураїни.

Олександр розповів про ідею створення ГО «СЛАВУТСЬКА МІСЬКРАЙОННА СПІЛКА УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ В ЗОНІ АТО», мету та завдання, які поставлені перед нею:

забезпечення соціальної адаптації та захисту прав та інтересів учасників бойових дій та членів їх сімей, сімей загиблих та полонених, що перебували під час проведення антитерористичної операції в Донецькій та Луганській областях України та координації зусиль зацікавлених організацій, установ та громадян.

Напрямки діяльності Організації:

  • вирішення питань, що стосуються соціального захисту учасників бойових дій в зоні АТО, що мешкають в місті Славута та Славутському районі;
  • сприяння правовому захисту учасників бойових дій в зоні АТО, членів сімей загиблих та полонених в зоні АТО;
  • впровадження єдиної соціальної політики щодо учасників бойових дій в зоні АТО;
  • представництво інтересів учасників бойових дій в зоні АТО, членів сімей загиблих та полонених в зоні АТО в державних та недержавних органах та установах, судах з питань захисту їх прав та інтересів, на підставі отриманої від заявника довіреності;
  • надання матеріальної допомоги учасникам бойових дій в зоні АТО та сім’ям загиблих та полонених в зоні АТО;
  • захист інтересів фізичних осіб, які брали участь в бойових діях в зоні АТО, але не  отримали статус учасника бойових дій. Наша організація відкрита для всіх, тому  запрошуємо усіх славутчан воїнів – АТО долучатися й надалі спільно вирішувати усі поставлені цілі та завдання підтримуючи й допомагаючи один-одному».

 

Від себе лише хочу додати, я і моя команда зробимо усе, аби наші герої не відчували себе обділеними ні перебуваючи у зоні АТО, ні повертаючись до повсякденного життя у себе вдома.

IMG_1985 IMG_2010 IMG_2012IMG_2024 IMG_2090 IMG_2256 IMG_2275

07/12
Від вашої компетентності та відповідальності залежить рівень розвитку громади. Від…
06/12
Щоденно понад 200 тисяч з вас захищають Україну на передовій,…
05/12
Останні 5 років для українців - це особливе свято. Саме…
21/11
21 листопада - День Свободи та Гідності, як згадка про…
17/11
Шановні працівники сільського господарства! У день вашого професійного свята бажаю…
09/11
Щиро вітаю з професійним святом усіх діячів культури, працівників будинків…
12/10
Щиро вітаю зі святом усіх мешканців міста! Бажаю кожному з…
06/10
Вчити дітей - це не просто ваша робота, це стиль…

Популярні новини